Wpis z mikrobloga

Psiarze wydali wyrok w sprawie ostatniej afery pogryzienia kobiety, która obroniła własnym ciałem dzieci przed pitbullopodobnym psem, który wybiegł z przyczepy na kempingu i chciał się na nie rzucić.

Winne są dzieci. Są zdolne do wszystkiego i groźniejsze niż amstaffy. Dokuczały psu. Pies się tylko bronił.

#psiarze #dzieci #bekazpodludzi #patologiazmiasta #dogpill
WielkiNos - Psiarze wydali wyrok w sprawie ostatniej afery pogryzienia kobiety, która...

źródło: temp_file4489726524297266320

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lonate Pies to prymitywne, reagujące instynktami zwierzę i zawsze jest to jego wina. Ludzie tylko temperują ich agresywne zapędy, z różnym rezultatem.
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur nie, zdecydowanie nie jestem psiarą, jestem typowa kociara, a psów się boję i omijam z daleka. Ale generalnie jak się bierze psa rasy agresywnej to trzeba umieć się nim zająć, odpowiednio go szkolić. Nie mówię, że to pomoże zawsze bo to jednak zwierzę z swoim instynktem, ale 90% ludzi nauczy psa „siad” i „idź na swoje” i cyk, można grać w CSa. Nie pozwalają psu na wybieganie się odpowiednie, na
  • Odpowiedz
pies to zwierzę i nigdy nie widmo co mu odwali.


@WielkiNos: nie no to prawda. Dlatego właściciel jest winny. Bo powinien o tym wiedzieć. Pies powinien mieć kaganiec i być na smyczy tak, by nie mógł wyrwać się. To, że nie zostało to psu zapewnione to wina właściciela.

Moja mama kilka razy została ugryziona przez różne psy (tak, boi się ich - nie dziwię się, szczególnie, że w 1 przypadku
  • Odpowiedz