Wpis z mikrobloga

Psiarze wydali wyrok w sprawie ostatniej afery pogryzienia kobiety, która obroniła własnym ciałem dzieci przed pitbullopodobnym psem, który wybiegł z przyczepy na kempingu i chciał się na nie rzucić.

Winne są dzieci. Są zdolne do wszystkiego i groźniejsze niż amstaffy. Dokuczały psu. Pies się tylko bronił.

#psiarze #dzieci #bekazpodludzi #patologiazmiasta #dogpill
WielkiNos - Psiarze wydali wyrok w sprawie ostatniej afery pogryzienia kobiety, która...

źródło: temp_file4489726524297266320

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiNos ok, jestem za regularnym odstrzałem psów i kotów które przechadzają się bez smyczy. W środku miasta gdzie jest pełno ludzi, nie mówię o przypadkach gdzie ludzie spuszczą psa ze smyczy na pustym parkingu o 23 czy tam 1:00 Xd

Jako właściciel psa jestem za takim odstrzałem. Im więcej ludzi zwierzęta niewytresowane straci, tym lepiej dla mnie ()
  • Odpowiedz
@WielkiNos: sam ostatnio upominałem kolesia na campingu by zapiął psa oczywiście tego nie zrobił
Sam mam małego pieska i jest zawsze zapięty w takich miejscach. Szkoda że nie można tego nigdzie zgłosić bo nie ma takiego obowiązku.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: napluć w ryj takim tylko

ja nie doprowadzam na razie do integracji dziecka z kotem a co dopiero z amstaffem
raz, że dziecko 9 miesięczne może złapać za mocno za ogon np.
dwa, kot mu nie ufa, omija je, zaatakuje gdy tylko będzie miał okazję lub potrzebę obrony, dominacji etc.
  • Odpowiedz
@WielkiNos akurat jestem w stanie rozumieć ten argument. Mieszkałam jakiś czas w agroturystyce. Była tam zagroda pełna słodkich króliczków, kóz, świnka wietnamska i te sprawy. Poza zagrodą biegały luzem dwa psy w typie border colie, które były mega przyjazne i zawsze się witały jak wracałam z pracy. No i jednego razu przyjechała rodzinka z dwójką dzieci, dziewczynka lvl ok 3 i chłopak lvl około 8. No i się #!$%@? zaczęło ujezdzanie
  • Odpowiedz
  • 0
@oficjalniemartwa wierzę, bo są rodzice patusy pozwalający dzieciom na wszystko i nie uczący szacunku do niczego. Trzeba im zwracać uwagę, a jak nie reagują to osobiście bachora przywołać do porządku. Ja tak robię.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: w sumie taka sralnia dla psów i psiarzy byłaby śmieszna. Pomijając że nasrane, ale takie psiaki zapewne chętnie same rzuciłyby się sobie do gardeł a potem takie 2 psiarze musieliby rozdzielać ich pimpusiów potencjalbie odnosząc rany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz