Wpis z mikrobloga

12 sierpnia - poniedziałek - terminarz sportowy #mmmecz

Piłka nożna

///Ekstraklasa/// 🇵🇱
19:00 - Piast Gliwice - GKS Katowice, CANAL+ Sport 3 i 5

///I liga/// 🇵🇱
19:00 - Wisła Kraków - Ruch Chorzów, TVP Sport

///Anglia, Championship///, Viaplay 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
21:00 - Luton - Burnley

///Turcja/// 🇹🇷
20:00 - Bodrumspor - Gaziantep
20:00 - Rizespor - Basaksehir

Tenis 🎾

///WTA Toronto///
00:00 - 02:30 - CANAL+ Sport 2

///ATP Montreal///
19:00 - 21:00 - Polsat Sport 2, Polsat Sport Premium 1
01:30 - 03:30 - Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1

Kolarstwo 🚴
12:40 - Tour de Pologne - 1. etap: Wrocław - Karpacz, Polsat Sport, TVP Sport, TVP 1, Eurosport 1

Miłego dnia!

Jeśli chcesz być wołany do kolejnych terminarzy zaplusuj ten wpis:
https://wykop.pl/wpis/72994801/jesli-chcesz-byc-wolany-do-kolejnych-codziennych-t

Jeśli nie chcesz - wystarczy cofnąć plusa z powyższego linku.

#mecz #sport
mmm_MMM - 12 sierpnia - poniedziałek - terminarz sportowy #mmmecz

Piłka nożna ⚽

///...

źródło: 12.08.2024

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olimpiada rozpoczęła się i potrwa 1,5 roku


@AltCtrlSpace: ktoś fajnie powiedział. jak nie jesteś zbyt bystry to zapamiętasz takie coś i się później mądrzysz xD
W brakach wiedzy polecam słownik. nie wychodzi się wtedy na sami wiecie
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace:

co jednak nie zmienia faktu że do następnych igrzysk jest 1,5 roku


Tego nikt nie neguje. Za to negują to że olimpiada będzie trwać jeszcze 1.5 roku bo to nie prawda. Będzie trwać jeszcze 3 lata i niecałe 5 miesięcy
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: MKOI jasno ustalił, co jest olimpiadą. Jest nią okres 4 lat, liczony od 1 stycznia roku, w którym przypadają letnie igrzyska olimpijskie. Więc jak ktoś chce już grać smerfa ważniaka to warto byłoby to robić przynajmniej poprawnie :D

https://olimpijski.pl/pkol/o-nas/warto-wiedziec/#:~:text=%E2%80%9EOlimpiada%E2%80%9D,zako%C5%84czy%C5%82a%2031%20grudnia%202015%20roku.

Edit. a sorry właśnie sobie uświadomiłem że mamy sierpień a nie lipiec xD czyli jednak 8 a nie 7 :D
  • Odpowiedz
@Tokko dzięki. Myślałem że liczy się od dnia zakończenia. Trochę to dziwne że liczy się ten okres przed igrzyskami i po nich łącznie?

Szczerze mówiąc to zgupiałem teraz. Cały czas mam na myśli olimpiadę między igrzyskami zimowymi bo te są najbliżej.
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace:

Trochę to dziwne że liczy się ten okres przed igrzyskami i po nich łącznie?


Co masz na myśli bo chyba nie rozumiem. Liczysz zwyczajnie 4 lata od 1 stycznia do końca grudnia a igrzyska letnie po prostu wypadają zawsze w 4 roku
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: zostało 18 miesięcy olimpiady do igrzysk zimowych to prawda. Ale ty mówiłeś że zostało 18 miesięcy olimpiady a nie olimpiady do igrzyska zimowych ;)

nie, olimpiada potrwa 1,5 roku gdyż 2 lata już trwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz