Wpis z mikrobloga

@zajelisciewszystkieloginy: Głupota, wystarczy spojrzeć na Japonię, Koreę czy Ukrainę- mają wywalone na takie rzeczy mają po prostu lepsze szkolenie. Ściąganie tabunami imigrantów bez planu i weryfikacji to pójscie na łatwiznę, a sport ma pełnić przede wszystkim rolę społeczną. Tacy pożyteczni idioci pracują w służbie wielkiego biznesu, który chce sobie sprowadzać tanich pracowników i w długiej mierze prowadzi to tylko do pauperyzacji społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@zajelisciewszystkieloginy: nie mogę patrzeć jak za moje pieniądze jakiś minister, na podstawie zdjęć murzynów z telewizji, ocenia że warto ich tu ściągać. Tymczasem Chiny (2. Miejsce w klasyfikacji) 40 złotych medali, Japonia 20 złotych medali. Policzyłem na szybko murzynów, wyszło mi zero ale może coś pomyliłem.
  • Odpowiedz
  • 13
@jaszczu rasizm w dodatku również wobec białych (choć na to każdy ma #!$%@?), bo to ewidentna sugestia, że nasza rodzima rasa nie jest w stanie więcej wygrywać.
No ale nie ma się nad czym zastanawiać, powód tych słów jest oczywiste - głupie #!$%@?, żeby wytłumaczyć porażkę a jednocześnie przepychać politykę proimigrancką do której ten ... jest w jakiś sposób zobligowany.
  • Odpowiedz
  • 6
Ciekawe ile gwałtów kosztuje jeden medal. Nas jeden w lekkoatletyce 75 mln złotych. Może w gwałtach będzie taniej.
  • Odpowiedz