Wpis z mikrobloga

Zapytaj @affairz czy ma świadomość, że doxing do którego się otwarcie przyznał w jednym z wpisów świetle polskiego prawa jest przestępstwem

Affairz pruje się dalej, bawi się w jakieś bieda CSI, ze jeżeli zwracasz mu uwagę że przegina to jesteś osobą, której groził. Tak jakby nie można było widziec, ze to po prostu dzbaństwo

A potem Cię blokuje dodając do tego jakiś triumfalny wysryw

Facet ma tak słabą psychikę, że po prostu nie jest w stanie znieść, że jakiś wzrostowicz pisze w socjalach coś co mu się nie podoba.

Spadkowicz wściekły #!$%@? agresywny

Nie ukrywam, że nie przepadam za spadkowiczami, ale czym innym jest wyciąganie starych wpisów, co może co najwyżej ukłuć czyjeś ego i dotyczy najwyżej nicka lub zwykłe złośliwości a czym innym jakieś grożby, deklarowanie że się kogoś namierzy itp. Wstydź się @affairz udawałeś bardziej ogarniętego ale wyraźnie nie różnisz się od największych świrów tego portalu

Ja to wyślę do tego twitterowicza, żeby w razie czego wiedział do czego się tak rozsądnie i inteligentnie przyznałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ode mnie: lecz się chłopie, tyle powiem, bo ewidentnie peron dzbaństwa ci dziś odjechał

#nieruchomosci
wypopekX - Zapytaj @affairz czy ma świadomość, że doxing do którego się otwarcie przy...

źródło: dzban

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@printf: rozumiem że jak napisze, że ustalę twoje dane i będe podawał publicznie zainteresowanym to zupełnie spoko i nie ma w tym znamion czynu zabronionego, co?

Wam już sufit na łeb spadł z tej frustracji.
  • Odpowiedz
@wypopekX: już widze jak posterunkowy parsknie smiechem jak bedziesz to zgłaszał ( ͡º ͜ʖ͡º) jestem realista nie marzycielem. Wymysliłeś sobie prawo to ci wyprostowałem myslenie. CIekawe jak wiele rzeczy jeszcze wymyślasz
  • Odpowiedz
  • 0
parsknie


@printf: posterunkowy może sobie parskać, dobry adwokat już nie. I mówię to z bardzo dobrej wiedzy w temacie.

Myślisz, ze ludzi którzy mają dużo pieniędzy nie stać na najlepszych możliwych adwokatów? Poza tym nie mówimy o mnie, mnie tu jak na razie nikt chyba nie groził doxingiem? Czy to sugerujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@printf: xD możesz od razu mnie zapytać. Odpowiem, że wypowiedź o charakterze przypuszczającym sformułowana dla zobrazowania naganności czyjegoś zachowania, nie ma charakteru deklaratywnego i w oczywisty sposób nie ma znamion groźby. Chcesz to na piśmie? Analizę z orzecznictwem?

Daj sobie spokój, bo tylko się coraz bardziej kompromitujesz grając na polu, którego nie znasz i nie rozumiesz. Takie głupio-mądre chłopsko rozumowanie
  • Odpowiedz
@wypopekX na chwilę obecną to ty tutaj spamujesz tag i zapytam tak czy siak bo to mnie nic nie kosztuje ( ͡º ͜ʖ͡º) a ty lecisz na czarną za zaśmiecanie tagu
  • Odpowiedz
  • 0
zapytam tak czy siak bo to mnie nic nie kosztuje


a no to było od razu mówić, że mówimy o uniwersyteckiej poradni prawnej

a ty lecisz na czarną za zaśmiecanie tagu


ale
  • Odpowiedz