Wpis z mikrobloga

Zestrzelenie drona przez rosyjskich żołnierzy, podczas jazdy autem, z petem w mordzie, świetne nagranie, jak fragment z jakiegoś filmu wojennego ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ukraina #rosja #wojna
Bad_Sector - Zestrzelenie drona przez rosyjskich żołnierzy, podczas jazdy autem, z pe...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cytr0netx99: jak zastąpisz wszystkich pracowników z Ukrainy to mogą wyjeżdżać. Nasze PKB jest więcej warte niż twoje problemy z innymi językami na ulicach xd
  • Odpowiedz
@malinq: niech #!$%@? z tym swoim wkladem. to sa grosze w porownaniy z kosztem spolecznym posiadania ruskiej V kolumny ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ci sie tak podobaja to mozesz jechac z nimi na wukrauinu pomoc budowac ich PKB czy tam majatki oligarchow.

W Polsce pracuje 225-350 tys. uchodźców z Ukrainy; w 2023 roku wnieśli do gospodarki 0,7-1,1 proc. PKB - wynika z raportu Deloitte zleconego
  • Odpowiedz
@cytr0netx99 jak Ci się nie podoba to zapraszam #!$%@?ć, bo Ukraińcy z nami zostaną ile byś nie tupał nóżkami, a koszt społeczny to robi taka ksenofobiczna patologia jak Ty. Ciekawe jakbyś sobie poradził w tej Polsce B gdyby wam odciąć kroplówkę od lewackiej Polski zachodniej.

Leć na czarno zakompleksiony dzbanie, nie chce mi się słuchać kolejnych, niczym nie uzasadnionych bredni od typa który nazywa Ukraińców piątą kolumną, zachowując się jak pożyteczny
  • Odpowiedz
@malinq: jakim wam jak ja z warszawy xD i mnie #!$%@?, ze wszedzie po rusku gadaja po prostu. fajnie, ze z wami zostana, przez takich patafianow jak ty polska musi sobie zrobic multikulti z sowietoidami do tego pis sprzedajacy wizy na bazarach w afryce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak Ci się nie podoba to zapraszam #!$%@?ć, bo Ukraińcy z nami zostaną ile byś nie tupał nóżkami, a koszt społeczny to robi taka ksenofobiczna patologia jak Ty. Ciekawe jakbyś sobie poradził w tej Polsce B gdyby wam odciąć kroplówkę od lewackiej Polski zachodniej.


@malinq: oho #!$%@? się do wschodniej części krajuxD
Dobrze ci? Zwaliłeś se już? To #!$%@? do kołchozu zakompleksiony szczurze.
  • Odpowiedz
@Protectorx: oj prawda o byciu pasożytem boli? Mało było ostatnich ośmiu lat #!$%@? kraju? Już nabrałeś pokory? Zrozumiałeś, że nie nadajesz się do wybierania władzy?
  • Odpowiedz
jakim wam jak ja z warszawy xD


@cytr0netx99: Legionowo czy inny Otwock to nie Warszawa xD

przez takich patafianow jak ty polska musi sobie zrobic multikulti z sowietoidami do tego pis sprzedajacy wizy na bazarach w afryce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cytr0netx99: oczywiście, niska dzietność w Polsce to moja wina. Ty masz pewnie z 15 dzieciaków po narkotykowych jazdach, co? Po co kupować gumki
  • Odpowiedz
@cytr0netx99: xD przecie gość dobrze prawi. Boli dupa tylko wsiurów w dużych miastach, którzy nawet na ubera czy glovo się nie załapują bo A. Nie stać ich na prawko B. Ukrainiec robi to lepiej.
Wykształcona osoba z byle jaką godną pracą ma w dupie ile ukrów i co robi bo ma o sobie większe mniemanie od nich, nie mieszka w 10 osób na kwadracie itp.
Za to wycie biedoty polskiej,
  • Odpowiedz