Wpis z mikrobloga

Wczoraj kupilem swoj pierwszy #vaporyzator do #c-d, wybor padl na x-max v3 pro i teraz k---a pytanie, czemu to gowno praktycznie nie generuje dymu i j---e jak jakis iqos? No 0 posmaku konopii tylko jakis spalony popcorn, przepalalem go bez suszu i z suszem i nadal to samo, czyscilem czesci sciereczkami z alkoholem i dalej to samo, jakis wadliwy model mi sie trafil czy raczej wina c-------o suszu? Bo nie wiem czy reklamowac :D
#m-------a #wykopjointclub #waporyzacja #waporyzator
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CyCu1337 dymu? jak już to parę, i to normalne. Sróbuj powoli lecz długo ok 10-15 sek ciągnąć, zapewne powietrze i zobaczysz parę (po nagrzaniu chwilę odczekaj, ok 15-20 sek, bo to że się nagrało np. 220°C to komora, jeszcze chwilę potrwa zanim podgrzeje się sam susz)
  • Odpowiedz
  • 0
@SupreminTHC: Medyczniaka tak?:D Narazie sobie misiek przerwe robie od THC :) Moze jak mnie chandra jesienna zlapie to kupie :D Albo i wcale
edt wlasnie se zwaporyzowalem na 170 stopniach i 0 dymu ale smak troche konopny.. nie wiem juz sam :D
https://allegro.pl/oferta/25-g-susz-konopny-c-d-white-widow-11932059189 to aktualnie wapuje + zamowilem jeszcze https://allegro.pl/oferta/c-d-susz-konopny-amnesia-haze-premium-produkt-naturalny-swiezy-5g-11716718620
  • Odpowiedz
@CyCu1337 Jedna i druga to oszustwo. Bo nie istnieje, zadna odmiana konopii z c-d ktora przy poziomie thc na poziomie 0.3 % mialaby tak duzo % c-d. Tym bardziej przy poziomie thc o wartosci 0.1 % ktory deklaruja. Oznacza to, ze jesli te odmiany w ogole jakiekolwiek c-d zawieraja to c-d jest z dodanego sztucznie izolatu c-d ktory ma mierne wlasciwosci gdy dodany jest w ten sposob. Pokazali badania z c-d,
  • Odpowiedz
@CyCu1337: Spróbuj coś z normalnego sklepu z c-d, zapłacisz pewnie za 1g tyle co za 5g z allegro ale przynajmniej w teorii masz gwarancję jakości (a przynajmniej "widzisz" co kupujesz a niektóre sklepy mają próbki które możesz powąchać). Ewentualnie weź to co masz i spróbuj skręcić tradycyjnego blanta, jeśli paliles zwykłe mj to będziesz widział czy jest różnica.
  • Odpowiedz
  • 0
@Konopiarium_farma: moze i tak bo nie wierze, ze 4 rozne susze smakuja jak popcorn :D ale medyczniaka kupie dopiero po przerwie :D. Ale wszystko te susze z konopnego bucha o wiele lepsze niz te z allegro ;)
  • Odpowiedz