Wpis z mikrobloga

@themalpers: hahaha, teraz to szukacie dziury w calym, ban jest z przed 5 lat wiec nie wiem czy to cos wnosi do tematu, z reszta zobacz demo, jesli zawodnik gral czysto to chyba nie mamy o czym rozmawiac. nauczcie sie przegrywac.
@Pablot: Wnosi bo na koncie zbanowanym się nie będzie bał odpalić cheatów. Na jednym demie nie zobaczysz haxów jak koleś się umie maskować...

Czemu graliście na serwerze bez VAC'a w ogóle?
@Pablot: To jakim cudem on grał na zbanowanym koncie? Wybacz nie rozumiem :| No ale jak chcecie powtórzyć mecz to nie mam zastrzeżeń.

heheh widze ze ostra dyskusja sie zaczela :) Co do wczorajszego meczu- nie szukamy na sile wygranej czy cos i nie mamy problemu z tym, że przegralismy. Mielismy male zastrzezenia co do jednego gracza, ale po ogladnieciu demka uznalismy ze byl clear wiec nie ma problemu. Byliscie lepsi i wygraliscie o czym tu rozkminiac. Zaciekawil mnie jednak fakt ze grala osoba z banem na VAC...

@diversion876 Czyli co, wg twojego rozumowania nie
@themalpers Nagrywajmy jeszcze "dema" z ts3, żeby można było odsłuchać, czy nikt nie miał infa od boga ;d. Przy zapisach odbyła się weryfikacja, ten gracz został zapisany do drużyny-organizator nie zgłosił do tego uwag. Według Ciebie osoba która dostała vac bana 5 lat temu na inna grę nie powinna brać już nigdy udziału w żadnych zawodach csgo? Czy rozchodzi się tylko o siarę, że ma vac bana na koncie? Bo nie wiem
Ale czy o cos sie w ogole rozchodzi ?

Skoro odbyla sie taka weryfikacja to pewnie mogl grac. Ma VAC ban na steam i tyle, nie mam czasu i tym bardziej ochoty rozkminiac gdzie, kiedy i za co go dostal- od tego sa admini.

Dla mnie bardzo dziwnie graliscie, po 10 rundach, nagle 2x lepsi z czego jeden gracz robil wam glownie cala gre (gg voKozord ). Demko ogladalem nic nie zobaczylem