Wpis z mikrobloga

Jestem właśnie po pierwszym wykopowym wywiadzie typu "AMA". Dziś miałem po raz pierwszy styczność z "wykopem" oraz tego typu wywiadem więc tempo wywiadu pozostawiało duuuuużo do życzenia, ale - jak to mówią - pierwsze koty za płoty! Postaram się niedługo powtórzyć to przedsięwięcie (tym razem w tempie godnym tutejszych użytkowników) i już dziś zapraszam na nie wszystkich chętnych - oczywiście tych, którzy nie mają mnie jeszcze dość po dzisiejszym AMA :-))

Wszystkich serdecznie pozdrawiam,

Jacek Wilk

ps. Muszę przyznać, że wykopowy AMA to bardzo specyficzne doświadczenie :-)))
  • 96
  • Odpowiedz
Podoba mi się, że KNP potrafi dostrzec siłę mediów społecznościowych.

Co do tego embarga... Ludzie, pomyślcie trochę. Wolny rynek, wolnym rynkiem, ale gdyby jakieś państwo czysto hipotetycznie nagle narzuciło embargo na WSZYSTKIE produkty z PL to państwo powinno zareagować tym samym. Tutaj już nie chodzi o wolnorynkowość tylko o dobre interesy państwa.

Każdy ma jakaś dumę, państwo też powinno mieć.

Według mnie jeśli USA nie zniosłoby dalej wiz dla Polaków to po
  • Odpowiedz
@Jacek_Wilk: Ale serio... odpowie Pan na te pytania czy nie? Tylko proszę nie odpowiadać, że nie ma Pan czasu, bo od trzech godzin produkuje Pan nic nie wnoszące posty z milionami uśmieszków. Jest szansa na to, że doczekamy się konkretów? Jakoś Gowin i inni dali radę, tylko Pan nie ogarnia.
  • Odpowiedz
@Jacek_Wilk: bardzo mi przykro, ale straciliście mój głos, właśnie takim niby smieszkowianiem, emotikonami itd Uznaję ze wybory to poważna sprawa a wy sobie tańczycie jak wasz komitet stał sie ogólnopolski. Żenada, widzieliście jeszcze inne partie które tak robią? To sie nazywa brak profesjonalizmu.
  • Odpowiedz