Wpis z mikrobloga

Jestem właśnie po pierwszym wykopowym wywiadzie typu "AMA". Dziś miałem po raz pierwszy styczność z "wykopem" oraz tego typu wywiadem więc tempo wywiadu pozostawiało duuuuużo do życzenia, ale - jak to mówią - pierwsze koty za płoty! Postaram się niedługo powtórzyć to przedsięwięcie (tym razem w tempie godnym tutejszych użytkowników) i już dziś zapraszam na nie wszystkich chętnych - oczywiście tych, którzy nie mają mnie jeszcze dość po dzisiejszym AMA :-))

Wszystkich serdecznie pozdrawiam,

Jacek Wilk

ps. Muszę przyznać, że wykopowy AMA to bardzo specyficzne doświadczenie :-)))
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ie jest w stanie przekonać wielu osób dokonujących powyższe wpisy


@Jacek_Wilk: Ja jestem przekonany, ale to nie zmienia faktu, że jestem zawiedziony tym AMA. Spodziewałem się rzeczowej dyskusji a dostaliśmy jedynie kilka ogólnikowych odpowiedzi na kilkanaście pytań. Mam nadzieję, że się Pan poprawi, choć nie wiem czy wykop da Panu drugą szansę.
  • Odpowiedz
@Jacek_Wilk: Dobrym pomysłem było by podlinkowanie tego na serwisie zewnętrznym i podanie adresu tutaj.

Dodatkowo polecam Panu sukcesywnie uzupełniać odpowiedzi w rozpoczętym już AMA. Zdaję sobie sprawę, że na obecną chwilę jest to utrudnione ze względu na status nowego użytkownika i związane z nim ograniczenia w użytkow

http://www.wykop.pl/link/1954434/ama-jacek-wilk/

I naprawdę, to życzliwa rada, która pozwoli częściowo zniwelować ten, bądź co bądź, blamaż.
  • Odpowiedz
@Jacek_Wilk: pod AMA niestety spytałem późno to do mnie nie doszła kolejka. Byłem ciekaw tematu Pana pracy doktorskiej i jeśli można dwa trzy zdania rozwinięcia, nie oczekuję streszczenia bez obaw :)
  • Odpowiedz
@Jacek_Wilk: To ja bym jeszcze poprosił o wyliczenia co do domów dziecka i tego, że rodzinne domy je mogą zastąpić. Czy zdaje sobie Pan sprawę z kosztów utrzymania i tego, że do każdego dziecka państwo dopłaca 1000 zł, a czasem dochodzi też renta rodzinna? Czy skoro chce Pan realizować "państwo minimum" to znaczy, że te uposażenia zostaną zlikwidowane tak jak ZUS?
  • Odpowiedz
@Farrahan: @Jacek_Wilk: a propos dyskusji o ZUSie, obecnie jest 5 milionów emerytów, a średnia emerytura wynosi 2000 zł, więc przy likwidacji obowiązkowych składek, państwo musiałoby się obarczyć kwotą 120 mld zł rocznie., czyli prawie tyle ile obecnie mamy przychody z vatu, który knp chce zmniejszyć do 15%.
  • Odpowiedz
Panowie. Zakładam - miomo wszystko - dobrą wolę po Waszej stronie. Spójrzcie zatem powyżej: Na jeden mój wpis przypada ok. 10 Waszych. Jak widzicie - mimo wszystko - odpowiadam na ile mogę. Postaram się odpowiedzieć na wszytkie pytania. Ale zważcie, że już prawie północ, a przede mna jeszcze dużo pracy partyjnej. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że praca po nocy nie robi na Panach żadnego wrażenia, ale muszę dzielić czas pomiędzy zdarzenia takie
  • Odpowiedz
@Jacek_Wilk: Tylko że wtedy odpowiedź dostaje jedna osoba, a dzielenie się danymi może nie być mile widziane z Pana strony, jak i ze strony prawnej (jeśli się mylę, niech ktoś mnie poprawi).
  • Odpowiedz