Wpis z mikrobloga

@Ravau23 Ja jej nie cancelowałem, ale niech ma nauczkę, żeby dobierać lepiej współpracowników.

To teraz spójrz z drugiej strony. Szmaciarzami nie są ci, u których Julka plusowała tym, że wychodziła na transfobkę, patuskę, wulgarną karynę? Przecież fala propsowania tych postaw była 100x wieksza niż hejtu w jej stronę. Może Julce wcale ta łatka nie pasuje? Pomyślałeś o tym przez chwilę?
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Trener mówił wczoraj że oddała sociale przyjaciółce, jakich współpracowników jak ona ma 20 lat xD ja w jej wieku byłem bezrobotnym szczylem ledwo po maturze i nie takie memy w internet się puszczało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ravau23: dzbanie, za co przepraszać? Za to, że nie potrafili skontrolować swoich kont w social mediach i powierza je nieodpowiednim ludziom? XD
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: a jaki problem żeby to zaaranżować już przed samą walka, żeby było wiarygodniejsze? Przecież oddawanie konta na socialach innej karynce w ogóle się kupy nie trzyma.
  • Odpowiedz
@Shea_99 Jest to prawdopodobne, ale ja chcę tylko podkreślić, że nie można tu jednoznacznie osądzić sprawy. Być może Julka się podpisuje pod tymi memami tak osobiście, ale rzeczywiście koleżanki wrzuca.
  • Odpowiedz