Wpis z mikrobloga

@PiccoloColo: a gdzie masz dowód że nie wyciągnie? Dwa tygodnie temu znało Ją kilka tysięcy osób. Teraz znają Ją miliony? Myślisz że w takiej sytuacji dałbyś sobie radę i wszystko zrobił idealnie?
  • Odpowiedz
@Ravau23: ale za co mają ja przepraszać XD to na jej profilu były obraźliwe teksty pod jej nazwiskiem i to ona ponosi za to pełną odpowiedzialność. Nawet jeśli to pisała przyjaciółka (a nie zweryfikujemy tego, wygląda na totalny damage control) to dała jej świadomie pisać *w jej imieniu*, skąd ludzie mieli wiedzieć że ten podpis imieniem nazwiskiem to hehe nie ja żeby teraz przepraszać? WTF

Fejknews czy fejkowy profil by
  • Odpowiedz
  • 0
@Ravau23 mogła nie startować z list konfederacji, teraz już na zawsze zostanie patusem tylko jeszcze tymczasowo z zębami - żadnego szacunku, nigdy - nawet jak wygra zawody intergalaktyczne, jedno wielkie STFU
  • Odpowiedz
@Ravau23:

@badreligion66: dyskutowało? Jechali po Niej szmaciarze i oczywiście słowa przepraszam nie napiszą


W sumie to czemu mieliby przepraszać? Jeśli dam komuś dostęp do mojego profilu pod moim imieniem i nazwiskiem to biorę pełną odpowiedzialność za to, co tam jest postowane, bo zgadzam się na podpisanie tego moim imieniem i nazwiskiem. Oczywiście potem jak jakieś szambo przez to wybije to mogę przeprosić, napisać jakieś dementi i wytłumaczyć, że
  • Odpowiedz
@Ravau23: nie znam tego konkretnego przypadku, nie śledziłem tych wątków i całej tej gównoburzy, ale powiem tak - jeśli ten hejt był odpowiedzią na poniżanie konkurentki, ubliżanie, insynuacje i inne tego kalibru rzeczy to tak, trochę usprawiedliwia. Jeśli tak nie było to nie, nie usprawiedliwia to niczego.
  • Odpowiedz