Wpis z mikrobloga

@Shea_99: cisne bekę z tych pelikanów 🙂 Już miałem nadzieję, że pójdzie przekaz o włamaniu hakerskim albo coś w ten deseń, a tu trenejro zakazał internetów xD Mozna się rozejść wykopki.
  • Odpowiedz
@badreligion66

Trener Julki w wywiadzie też powiedział, że 2 ostatnie dni była odcięta od neta i jej profile prowadziła jej przyjaciółka.

O, dorasta młodziutka konserwatystka. Nawet nauczyła się na przykładzie starszych kolegów, że atak hakerów nie jest dobrą wymówką, więc ma lepszą.
  • Odpowiedz
Trener Julki w wywiadzie też powiedział, że 2 ostatnie dni była odcięta od neta i jej profile prowadziła jej przyjaciółka


@badreligion66: Zwykły damage control.
  • Odpowiedz
@Ravau23

@PiccoloColo: raczej fakt piwniczaku frustracie;)


Patrzcie jaki wyluzowany, bo użył mrugającej emotki xD

Napisałeś głupotkę, chłopcze, ale odwagi nie masz, by to przyznać. Czyli nie masz własnej osobowości, tylko mentalność stadną. Jesteś bardziej botem niż człowiekiem.
  • Odpowiedz
@Ravau23 Masz w pierwszym komentarzu. Ale przypomnę.
Zauważasz jedną stronę szmaciarzy, którzy hejtowali ją ze względu na shorty na insta. Załóżmy, że nie wiedziała o nich. Ok, szmaciarze, ale mogli założyć, że Julka to wrzucała.
Pominąłeś drugą stronę, u których Julka zyskała poprzez wrzuty na insta, co dało jej wizerunek transfobki, osoby, która nie szanuje innych. Te osoby tak jak "lewaccy hejterzy" korzystały z tego samego źródła.

Osoby hejtujące są wg
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: gdzie tak napisałem? Aha. Czyli zyskała nie przez srebrny medal olimpijski tylko przez Instagram? Odważna teza. Ja piszę o Niej. Dziewczyna nic nie wiedziała a było po Niej jechane
  • Odpowiedz
@Ravau23:

dyskutowało? Jechali po Niej szmaciarze i oczywiście słowa przepraszam nie napiszą


Oczywiście nie popieram, że jechali, ale każdy ma się doktoryzować czy profil jest prowadzony przez konkretną osobę czy nie? A jeśli nawet nie to automatycznie znaczy, że to nie są poglądy tej osoby? To po co osobom typu politycy, sportowcy, artyści media społecznościowe w ogóle?
  • Odpowiedz