Wpis z mikrobloga

Myślicie że ten wariacik skazany za zabójstwo Katarzyny Z. (Sprawa "Skóry") faktycznie zamordował ją i obdarł ze skóry? Dużo wątpliwości było i nawet Góra wydała książkę gdzie poddaje ten wyrok pod wątpliwosc
#truecrime
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@kamz_4con przesłuchałem i zrobiłem research na temat obydwu spraw i uważam że Władimir W. Nie zabił Katarzyny Zowady

W przypadku zabójstwa jego ojca była to typowo zemsta rodowa i wynikało to z traumy gdzie przemocowy ojciec zmuszał go biciem i poniżaniem do oskórowania barana żywcem podczas rytuału gdy mieszkali jeszcze na Kaukazie
Również sama maska była wykonana w inny sposób niż płacz ze skóry Katarzyny

w przypadku zabójstwa Katarzyny Zowady sprawca chciał osiągnąć satysfakcję o podłożu seksualnym bądź podobnego typu (nie wiemy konkretnie bez konkretnego
  • Odpowiedz
@sperg44: podobnie twierdzi gość z kanału ZBRODNIA IKARA na YT. Był jego fajny film o tej zbrodni na kanale. chciałem go wyszukać i wrzucić tu pod postem ale parę dni temu gdy tego szukałem, na kanale ZBRODNIA IKARA już go nie było
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kamz_4con ciekawe
Sprawdzę czy jest na jakimś archive.org ale zastanawia mnie dlaczego śledczy nie wzięli tego pod uwagę i naciskali tak na skazanie Janczewskiego
Wniosek nasuwa się sam gdy zajrzy się głębiej w materiały sprawy

Gdy proces opiera się do tego stopnia na poszlakach nie wolno skazywać człowieka na dożywocie gdy znajdują się tego typu wątpliwości
  • Odpowiedz