Wpis z mikrobloga

#siatkowka #paryz2024 Wszystkim wam którzy teraz cisną po siatkarzach bo przegrali w finale serdeczny ch w du Mamy srebro igrzysk olimpijskich! To też jest niesamowity wynik a Francja po prostu była nie do zatrzymania. BRAWO SIATKARZE!
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BulinekOkraglinek już od dawna wiadomo, że najbardziej bananową, spłakaną i młodo-boomerską fanbazę mają siatkarze, skoczkowie i Świątek. Sam wszystkim wymienionym bardzo kibicuję, ale nie mam w zwyczaju glaskać ich po główce w każdej nanosekundzie. Brawo za srebrny medal, który został wywalczony dzięki półfinałowi. Za dzisiaj nie ma czego gratulować, bo byli po prostu słabi i tyle.
  • Odpowiedz
@L3stat a ty w czym jesteś w topce na świecie, że masz czelność kibicować komuś na topie? Nie jesteś tego godny. Idź kibicować jakiejś drużynie z podstawówki.
  • Odpowiedz
@BulinekOkraglinek: Francja była do jebnięcia. KAŻDY ZAWSZE jest do pokonania, tylko, że my ich dzisiaj nie odrzucaliśmy zagrywką, czyli naszą największą bronią. A od tego się zaczyna - odrzucasz rywala od siatki, on musi rozgrywać wysoko i czytelnie, i wtedy możesz przygotować blok i obronę. A jak oni mogli przyspieszać grę, to po prostu nie szło ich zatrzymać.

Amerykanie też grali jak Bogowie przez długo fragment meczu z nami, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@RyhuPejaKFC hehe tak mordo tak ( ͡º ͜ʖ͡º) oni są żałośni mieli czelność zdobyc medal( ͡º ͜ʖ͡º) hehe ten poziom ludzi i troli tutaj to jest dno pozdrawiam Mariuszku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@9dart oczywiście, że kibicuje każdemu, kto wzbudza u mnie pozytywne emocje, nie waze czy to podstawówka czy reprezentacja, która ma mniejszą konkurencję niż piłka nożna na świecie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@9dart hehe no nie zagraj, tylko zrób w swojej dziedzinie, coś za co będziesz podziwiany nie tylko przez swoją mamę i babcie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@RyhuPejaKFC bo brakuje ci jakichkolwiek argumentów więc kończysz gadkę, jesteś ignorantem i to wszystko. Mój ton odpowiedzi na twoje zaczepki specjalnie byl sprowadzony do twojego poziomu. Nie potrafisz docenić sukcesu innych, bo to, że sportu nie rozumiesz to jest oczywiste ( ͡º ͜ʖ͡º) miłego dnia mistrzu, mama wola na podwieczorek, szybko wyłączaj wykop!
  • Odpowiedz
@L3stat ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@L3stat no, mamusia mi hehe ehhh wytłumaczyła ehhhh ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz