Wpis z mikrobloga

Kupiłem swój 1 dom. Z garażem gdzie w końcu będę mógł kupić drukarke 3d i majsterkować z drewnem. I ogrodem gdzie będzie stała sobie szklarnia z warzywami. Ciężko mi w to uwierzyć, że to się dzieje bo to było moje marzenie.
#chwalesie #wygryw
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zsokiemowocowym no, jest to duże przeżycie. Minus jest taki, że po kilku miesiącach zaczyna ci przeszkadzać sto rzeczy, jak dom z wtórnego to wychodzą drobiazgi do poprawy, których nie dało się ocenić przy oględzinach, a przede wszystkim, jak masz niezagospodarowany teren, to masz 18 wizjj tego, co zrobić - grządki, szklarnia, kwiaty, szopa na narzędzia, szopa na drewno, to, tamto, sramto.
Ale to pozytywny ból głowy. Problem też w budżecie, chyba,
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym:
Myślisz ze bedziesz mial czas na majsterkowanie? Hah, każdy tak ma :) Moja drukarka leży przykryta warstwa kurzu, podobnie jak całe pudło modułów arduino. Lepiej się do taczki i kosiarki przyzwyczaj :)
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym: Gratki miras, szczególnie jak jest w jakiejś spokojnej okolicy (cisza, drzewa) to będzie ci się mega przyjemnie żyło.

Sam mam swoją ziemie, co prawda nic tam jeszcze nie stoi ale sama świadomość że możesz na swoim terenie robić co chcesz (ogród warzywny, garaż, szopa do majsterkowania) jest super
  • Odpowiedz