Wpis z mikrobloga

Kupiłem swój 1 dom. Z garażem gdzie w końcu będę mógł kupić drukarke 3d i majsterkować z drewnem. I ogrodem gdzie będzie stała sobie szklarnia z warzywami. Ciężko mi w to uwierzyć, że to się dzieje bo to było moje marzenie.
#chwalesie #wygryw
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zsokiemowocowym zazdro. Ja miałem kupić rok temu, ale okazało się, że jest zadłużony na milion plnów ;( zmarnowałem czas, a teraz wiadomo co się dzieje. Można powiedzieć, że lata w plecy. Żyjemy na 30m2 za 4000zł ;(
  • Odpowiedz
@mr_ponglish: na dobrą sprawę nigdy nie słyszałem o samotnym chłopie budującym sobie dom xd a jak buduje z „żona” to zazwyczaj ta kobieta i tak nie dokłada się ani nie pomaga xd stąd bardzo ciekawe Pana założenie że gdzieś w tle jest żona xd
  • Odpowiedz
Wynik EBITDA osiągnął poziom 1 083,1 mln


@ArchaAniol: niewysuszone, z grzybem w środku, wyginające się przez noc bo wilgotność zmieniła o pół procenta - czyli wszystkie z obi xD
  • Odpowiedz
@Koksixk u mnie w pracy koleżanka taka jedna zaczęła rano pokazywać Olom i Asieńkom swój dom, co gdzie ma, jak zaprojektowała itd., zbiegły się we 4 wokół niej, i tak w miarę słuchania zawiść Polaka mi się odpaliła, już mi żyła wyszła, skąd ona ma na to pieniążki!
No i właśnie znikąd jednak.

  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym: pamiętaj, stawiaj granicę - będziesz miał podrzucane różne graty (walizki, ciuchy) do warsztatu (rozpoznanie bojem) celem sprawdzenia reakcji. #!$%@? od razu wszystko. To jest twoje i na twoje graty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja z rożową mamy elegancki podział - kuchenka w piwnicy jej, warsztat mój, spiżarnia wspólna a garaż to wspólny #!$%@?. Miłej zabawy!
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym: Też wybudowałem swój pierwszy dom tak jak chciałem, urządziłęm sobie gabinet z gitarami i sprzętem, naszykowałem kotłownię, gdzie mogę warzyć piwo, ale szklarni o której marzę nie zdążę ogarnąć, bo się rozwiodłem i jeszcze muszę wydać w #!$%@? kasy na podział majątku,
  • Odpowiedz