Wpis z mikrobloga

@WielkiNos:
No tak. Im więcej osób je ma, tym bardziej zaczynam się cieszyć, że kiedyś się nie zdecydowałem, i przynajmniej się paradoksalnie faktycznie wyrozniam
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Bo tatuaże kiedyś były cool bo były edgy i mieli je tylko celebryci

teraz ma je każdy w tym patologia, poza tym płowieją, a wzory się powielają więc są meh
  • Odpowiedz
No tak. Im więcej osób je ma, tym bardziej zaczynam się cieszyć, że kiedyś się nie zdecydowałem, i przynajmniej się paradoksalnie faktycznie wyrozniam


@3k1m ale jak w ogóle można sobie coś na stałe narysować na ciele i zostać z tym do zdechu jak stolik się potrafi znudzić po kilku miesiącach patrzenia na niego.
  • Odpowiedz
przynajmniej się paradoksalnie faktycznie wyrozniam


@3k1m: Nie wyróżniasz się. W Polsce 10% ludzi ma tatuaż, 3% ma więcej niż jeden. Jesteś pod tym względem w zdecydowanej większości.
  • Odpowiedz
@Amatorro:
A co mnie jakieś statystyki, skoro w praktyce widać inna zależność
@WielkiNos
Gdyby ból po uderzeniu młotkiem w palec ukazywał się po paru latach, to by się ludzie częściej tym młotkiem uderzali. Chyba brak myślenia długoterminowego
  • Odpowiedz
@Wolframowy_Murarz: przecież te jej tatuaże wyglądają jak z jakiegoś najtańszego katalogu tatuaży jak koniecznie chcesz coś zrobić ale nie wiesz co i tatuażysta wyciąga ci taką starą gazetę i są tam wzory z numerkami i mówisz który chcesz xDDD absolutnie gowniano to wygląda. Do tego jeszcze tatuowanie ud, wyższą patologią jest już chyba tylko tatuowanie twarzy. Ale w sumie się nie dziwię, wystarczy posłuchać jej wypowiedzi żeby zrozumieć czemu jest
  • Odpowiedz