Wpis z mikrobloga

Obejrzałem ostatnio kilkanaście filmów Meksykano z 2018-2019 roku, czyli ze złotych czasów jego menelskiej twórczości i muszę powiedzieć, że nawet w obrębie fanów US17 są one mocno niedocenione. Ten dystopijny klimat, to zmaganie się z prozą codzienności, te zakręty życiowe okraszone białostocką industrialną scenerią z lat 70-tych - to wszystko ma swój urok, którego nie można porównać z niczym innym w Uniwersum. Teraz moje pytanie, czy jest tutaj ktoś, kto jest na bieżąco z obecną twórczością Meksykana i może podrzucić jakieś filmiki, na których bezsprzecznie wisać, że jest pijany lub potężnie skacowany? Bo te filmiki od 2020, pseudo ex-menela, udającego inteligencika w okularkach, tego niestety już nie da się oglądać. Ale możliwe, że są jakieś późniejsze perełki, które godne są polecenia?. #kononowicz #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@el_Maestro: Nic godnego uwagi nie stworzył. Już nawet nie urządza pikników na skraju drogi. Jeszcze te jego pierwsze nieporadne podróże zagraniczne miały coś w sobie, a teraz nie ma niczego. Oparł się potędze klątwy Warmianina i jako jedyny w jakiś sposób się ustatkował, zamiast popaść w melinę głęboką i szeroką. Niektórzy nie żyją, inni podupadają na zdrowiu, tracą czas, pieniądze i nerwy na intrygi, wyjaśnianie się i procesy sądowe, a
  • Odpowiedz
na których bezsprzecznie wisać, że jest pijany lub potężnie skacowany?


@el_Maestro: Bezsprzecznie? Ja osobiście nie jestem w stabie rozpoznać czy Jaro ma opuchnięta gębę i czy to od alkoholu, bo raz tak się wygląda, a raz tak i szczerze mówiąc trochę wykop to naciaga i jak dla mnie nie ma bezpośrednich dowodów na chlanie, ale niedawno wstawil filmik chyba z Litwy, gdy wstaje i zaparza sobie kawe mówiąc ,,Kawa na
  • Odpowiedz
Ten dystopijny klimat, to zmaganie się z prozą codzienności, te zakręty życiowe


@el_Maestro: To nadal jest w innej formie - Latanie z wykrywaczem pod ławki, bo w końcu jest szansa na znalezienie jakiś monet (Raz udalo mu się około 5 dych znaleźć). Spanie w Octavii na tych biwakach, bo za rozłożenie namiotu trzeba zapłacić dodatkowo. Wybór pomiedzy zrobieniem czegoś w aucie a kupnem biletu do x kraju. Kasa nie wpada
  • Odpowiedz
@tralala101:

tracą czas, pieniądze i nerwy na intrygi, wyjaśnianie się i procesy sądowe, a Jareczek macha sobie wykrywaczem i zasuwa kiełbaskę nad jeziorem.


Ta, i POleca gnioty lateksowego P-------a farary. A nie lata PO sqdach bo zlizał śmietanę dla centaura.

  • Odpowiedz