Wpis z mikrobloga

W pierwszy dzień internetowi generałowie pokroju Wolskiego i innych "ekspertów" pisało, że atak na Kursk marnotrawstwo żołnierzy, że ci żołnierze powinni wzmocnić Donbas, że idą na mielonkę, że Rosjanie wykorzystają teraz dziury we Froncie na innych terenach, że zaraz Rosjanie siem zdenerwują. A jak jest tymczasem?

- Od 1 dnia Ukraińskie wojska posuwają się tylko do przodu.
- Strasznych Rosyjskich wojsk nie widać.
- Rosyjskie straty przewyższają Ukraińskie kilkukrotnie.
- Panika w siedzibie trolli sięgnęła poziomu z 2022.
- Putina trzeba podcierać.
- Inne fronty stoją, Rosjanie nie zrobili niczego, w wojsku panika, a znając życie to Ruskie jeszcze będą zmuszone zrelokować z nich żołnierzy do Kurska i Ukraińcy zajmą tereny na wschodzie.

#ukraina #rosja #wojna
Aiusteia - W pierwszy dzień internetowi generałowie pokroju Wolskiego i innych "ekspe...

źródło: temp_file5481631351677291876

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

internetowi generałowie pokroju Wolskiego i innych "ekspertów" pisało, że atak na Kursk marnotrawstwo żołnierzy


@Aiusteia: ja myślę, że nasza armia powinna go zatrudnić na stałe w charakterze doradcy, mielibyśmy w kieszeni niekończące się pasmo zwycięstw

wystarczyłoby pytać go o opinię w danej sprawie i robić całkowicie odwrotnie
  • Odpowiedz
@Aiusteia ten cały Wolski to jest dla mnie hit. Chłop znikąd pisał sobie tweety że swoimi przemyśleniami, które były warte tyle co każdego innego człowieka, zapraszali go do tv jako "eksperta", napisał książkę o wojnie niczym rasowa hiena wojenna na tragedii wojny ukraińskiej, przecież to jest rasowy dyzma w 100%
  • Odpowiedz
  • 0
@Aiusteia gdyby prowadzić wojny tak jak uważają to ci eksperci, to ruscy już w marcu 2022 byliby pod Lizboną.
Rozumiem, orientować się w temacie i opisywać wydarzenia wojenne w słowniku cywilnym.
Tymczasem oni postanowili robić odwrotnie, zamiast opisu wydają opinię a zamiast słownika cywilnego używają pseudo - profesjonalnego bełkotu i skrótowców których nie rozumieją sami żołnierze.
  • Odpowiedz