Wpis z mikrobloga

  • 0
@drakan8: nie boli mnie glowa, nie mam sucho w ustach, normalnie raczej wszystko
@DrGreen_2: dieta beznadziejna, glownie fastfoody na zmiane ze zdrowym jedzeniem ktore dziewczyna robi. aktywnosc fizyczna zerowa - 3 spacery wokol bloku z psem i pobawimy sie czasem zabawka. od razu po wstaniu juz raczej czuje brak energii, po posilkach tez xd :( moze jakis witamin mi brakuje?
  • Odpowiedz
@stary_grat: no to znasz odpowiedz na swoje pytanie - zmien diete i zacznij sie ruszac a bedziesz mial wiecej enegrii. Nie ma cudownych pigulek, ktore naparwia zaniedbania. Do tego roznica pomiedzy 6 a 8 godzin jest ogromna, osobiscie gdy spie 6 godzin czuje sie tragicznie, przy 7 dobrze, przy 8 czuje sie jak super hero
  • Odpowiedz
  • 0
i zacznij sie ruszac a bedziesz mial wiecej enegrii


@DrGreen_2: dziwne, ciekawe jak to dziala ze jak sie zmecze i pozbede energii to bede miec wiecej energii. nie no #!$%@? glupoty zamiast ruszyc dupe i cos pocwiczyc ;( xd
  • Odpowiedz
@stary_grat: Twoje cialo ma energie, ale cwiczac podbudzasz cale swoje cialo do zycia a jedzac dobvrze dajesz do tego paliwo. Czlowiek przez wiekszosc czasu na tej planecie ruszal sie non stop, jedynie ostatnie 50 lat dostatku zrobila z ludzi leni, ktorzy przez to maja problemy z glowa i cialem. Osobiscie mialem podobne problemy jak Ty majac ok 30 lat, teraz majac 40 mam wiecej enrggi i czuje sie fanatstycznie
  • Odpowiedz
@stary_grat: po prostu idz na silownie i zacznij podnosic ciezary - to nie musi byc Twoja pasja ale po prostu nawyk, ktory robisz bez wglzdu na to czy to lubisz czy nie. Dla mnie chodzenie na silownie nie jest hobby i nie jest to moja ulubione zajecie ale tak same jak nie jest nim mycie zebow ale chodze na silownie 3-4 razy w tygodniu i myje zeby 2-3 razy dziennie.
  • Odpowiedz