Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak pierwszy raz pytałem się o ten dom samopomocy lekarzowi, to powiedział że nie mam tam iść bo jestem zbyt sprawny umysłowo.

Ehh teraz se myślę, że Kuby, Seby, Julki, zamiast tego chodzą na poważnie studia, potem do korpo, mogą się bawić w zostanie menadżerami czy kimś.

Ehh a kleje ryż do rysunku. ;/

#przegryw
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@Dorianek chyba wszyscy z mojej generacji mieli mówione że jak dobrze się będą uczyc to będą dobrze zarabiać. Było mówione że k
Jestem uczniem genialnym, że będę dobrym informatykiem, a skończyło się na klinikach psychiatrycznych
  • Odpowiedz
@qew12: Co w takim razie stoi na przeszkodzie żebyś napisał zajebisty opensourcowy projekt, który może będzie sprzedany za gruby hajs jakiemuś molochowi? Tam fobia społeczna nie będzie ci przeszkadzać, zamiast shitpostować na wykopie pisałbyś kod, ale pewnie wolisz siedzieć na dupie i obarczać cały świat o swoje problemy
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Dorianek bo to nie jest przecież tak że każdy bez studiów będzie miał pasje do programowania i nauczy się od zera programować i w wolnym czasie będzie programował i napisze dobry projekt a potem jeszcze przejdzie rekrutacje
  • Odpowiedz
@Dorianek: Odwoływanie się do racjonalizmu jest w tym środowisku dość mocno piętnowane. Tutaj króluje empiryzm, czysty od wszelkich form przepracowywania problemów. Nie dotrzesz do nich taką metodą.
  • Odpowiedz
@qew12: w sumie większość komentarzy jest bardzo trafna, zostanie menadżerem to ogromny wysiłek i lata przepracowane na studiach i budowaniu znajomości. Ja musiałem poświęcić 7 lat na studiach, licencjat później magisterka i 5 lat pracy by móc awansować na menadżera.

Myślałem że menadżer ma łatwiej bo ma ludzi pod sobą co mogą na niego harować, otóż nic z tych rzeczy. Taka praca to ciągły stres i odpowiedzialność, brakuje mi prostych
  • Odpowiedz
@qew12: ojojoj, aleś ty biedny. Ludzie z gorszymi zaburzeniami robili większe rzeczy (Terry Davis), ale no lepiej kleić ryż czy co tam robisz i wrzucać gówno filmiki i posty na wykopie
  • Odpowiedz
  • 16
@qew12: a myslisz ze jak teraz odbierzesz sobie mozliwosc poruszania sie po normalnym srodowisku to pozniej bedzie lepiej? Sama mam fobie spoleczna, bardzo Ci kibicowalam i sledzilam Twoja historie, rozumiem ze boisz sie jezdzic komunikacja czy chodzic do sklepu, ale uwazam ze robienie z siebie niepelnosprawnego umyslowo to nie jest dobry pomysl. Wprowadzasz sie wsrod osob ktore faktycznie nie sa zdolne do pracy bo nie sa w stanie pojac podstawowych
  • Odpowiedz