Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak pierwszy raz pytałem się o ten dom samopomocy lekarzowi, to powiedział że nie mam tam iść bo jestem zbyt sprawny umysłowo.

Ehh teraz se myślę, że Kuby, Seby, Julki, zamiast tego chodzą na poważnie studia, potem do korpo, mogą się bawić w zostanie menadżerami czy kimś.

Ehh a kleje ryż do rysunku. ;/

#przegryw
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qew12 bo udajesz z lenistwa, Tobie pasuje, ze spedzasz czas z osobami mocno uposledzonymi umyslowo ktorym potrzebna jest pomoc i renta a Ty siedzisz tam bo Ci to pasuje i tyle, niby sie zalisz a nadal lazisz na jakies swietlice i zajmujesz miejsce bo Ci sie nie chce pojsc do pracy
  • Odpowiedz
@qew12: Za rentkę to mógłbym kleić ten ryż 24/7. A gdybym dostał jeszcze taką jak baton pod 6 tys. z wyrównaniem, to mógłbym zrobić znacznie więcej i to rzeczy, o których wolę nawet nie myśleć.
  • Odpowiedz
@qew12 problem jest w tym, ze programista nie zostanie kazdy i nie kazdy bedzie zarabial 30k miesiecznie, wiec zamiast “normalnej” pracy wolisz udawac uposledzonego i jak widac niezle ci idzie, chociaz moglbys sie postarac bardziej skoro lekarz mowi, ze to nie jest miejsce dla ciebie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@stormi to była dawno temu, żeby tu się dostać trzeba mieć zaświadczenie od psychiatry o lekarza póz, i mieć wywiad z mopsu
  • Odpowiedz
@qew12 mow co chcesz ale po samych twoich wpisach widac, ze u ciebie to powinni popracowac nad lenistwem a twoj tryb zycia predzej czy pozniej sprawi, ze bedziesz uposledzony ale to bedzie nabyte
  • Odpowiedz
@qew12: zamiast domu samopomocy zrób sobie samopomoc chuopską i zamieszkaj z batonem. Z 2 rentek będzie godne życie i będziecie się uzupełniać wzajemnie
  • Odpowiedz
@stormi: skoro jemu to pasuje, to po co się #!$%@?? Nawet jeśli robi to z lenistwa, chociaż wątpię, to jest to jego sprawa. I tak by sobie w normalnej robocie nie poradził psychicznie, więc lepiej jak sobie spokojnie lepi ryż z ulomkami, niż jak miałby mieć myśli przeróżne i chodzić na L4, bo szef czegoś od niego wymaga w pracy.
@krepak: Tak, mieszkać z batonem xDDDDD po 10
  • Odpowiedz
Człowiek uczciwie #!$%@? w robocie jak robot aby taki leser zasrany miał pieniążki z renty. Do tego wszystkiego klejenie ryżu do kartki go przerasta.
  • Odpowiedz
taka bo wolę myć stoły, czyścić kible, pałętac się po psychiatryków niz być sobie programistą


@qew12: ale wiesz, ze kible tez mozesz czyscic za pieniadze? I jak sie dobrze zakrecisz to nawet nie bedziesz ludzi za bardzo widywal, a takich z renta to biora z pocalowaniem reki. Jestes zwyklym leniem i nie wiem co sobie ubzdurales z tym programowaniem, do tego tez trzeba miec minimum social skill, a nie tylko
  • Odpowiedz