Wpis z mikrobloga

CzeΕ›Δ‡ wszystkim! πŸ‘‹ Nazywam siΔ™ Krzysztof i reprezentujΔ™ kampaniΔ™ Stop Destroying Videogames (europejski odΕ‚am Stop Killing Games) w Polsce.

https://www.stopkillinggames.com/eci
Serdecznie zapraszam Was na AMA odnoΕ›nie kampanii, ktΓ³re odbΔ™dzie siΔ™ w przyszΕ‚y czwartek (15.08.2024r.) o godzinie 14:00

Akcja polega na tym, by powstrzymaΔ‡ proceder, w ktΓ³rym wydawcy sprzedajΔ… gry klientom, a potem poprzez wyΕ‚Δ…czanie serwerΓ³w tych gier sprawiajΔ…, ΕΌe nie da siΔ™ w nie juΕΌ nigdy zagraΔ‡. Chcemy, by wtedy wydawca zapewniΕ‚ moΕΌliwoΕ›Δ‡ dalszego grania (np. offline, albo poprzez danie moΕΌliwoΕ›ci hostowania wΕ‚asnych serwerΓ³w) w momencie gdy oficjalnie zakaΕ„cza support. Lubicie mΓ³c dalej graΔ‡ w kupione gry, prawda? ( Ν‘Β° ΝœΚ– Ν‘Β°)

Do tego potrzebujemy zebrać 1 milion podpisów od obywateli UE pod petycją bezpośrednio związaną z europarlamentem, by wraz z nimi opracować prawne rozwiązanie problemu. Zapewne część z Was pomyśli, że to bardzo duża liczba, i ma absolutną rację. Nie pocieszy tej części też fakt, że statystycznie część głosów jest odrzucana jako nieważne, więc w praktyce potrzeba nam 1,2-1.3 miliona. Mamy na to rok. Jesteśmy pewni, że jest to osiągalne, ale nie bez Waszej pomocy!

Od startu kampanii w zeszΕ‚ym tygodniu zebraliΕ›my ponad 210 tysiΔ™cy.

Problem jest dość złożony, i łatwo o mylną interpretację, stąd AMA może pomóc rozwiać wszelkie wątpliwości. Odpowiem na wszelkie pytania związ. z kampanią, w tym też te techniczne. Nawet jeśli będzie ich lawina.

Do zobaczenia!
_Krzysztof - CzeΕ›Δ‡ wszystkim! πŸ‘‹ Nazywam siΔ™ Krzysztof i reprezentujΔ™ kampaniΔ™ Stop D...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: AMA_header

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@_Krzysztof: lol, po co jakieś petycje? Tak długo, jak gra się sprzeda, wydawca będzie miał w nosie jakiekolwiek internetowe gunwoburze. Przestańcie kupować takie gry, a problem sam się rozwiąże.
  • Odpowiedz
@_Krzysztof podpisane.

Trzymanie tych pedofili z gamedevu za mordΔ™ to nie tylko przyjemnoΕ›Δ‡ ale i obowiΔ…zek.

W pale się to #!$%@? nie mieści zapłaciłem ciężki hajs za Evolve Stage 2 pograłem może 1.5 roku i gra zaczęła umierać to ja kompletnie zamordowali, jej pobranie jest totalnie utrudnione i nie działa poprawnie nawet na botach z którymi i tak nie da się grać.
  • Odpowiedz