Wpis z mikrobloga

Wg autora tego kanału Jaworek (to jedna z kilku teorii ;D) przez Słowację uciekł na Ukrainę xddd
Pomijając skrajny kretynizm owej tezy to gość robi to totalnie na serio i on był przekonany o swojej racji. On to jest wierzchołek góry lodowej natomiast wiele jest takich kanałów gdzie dosłownie sieją dezinformacje dosłownie szkodzą danej sprawie uzewnętrzniają się z swoim kretynizmem i byciem skrajnym laikiem, ale on liczy na views on liczy na $$$ z adsense itd
Uwazam, ze powinno sie te kanały banować jeden za drugim za szkodzenie w wielu sprawach swoimi absurdalnymi teoriami wręcz wyssanymi z du…. -_- wiara z IQ 70 bierze sie za analizy kryminale <facepalm> a gdy ktoś napisze coś co ma sens to grożą mu policja? Wrf xd ten jest wybitny intelektualny ulung coś jak ten kezu populista
Można bezkarnie mataczyć szkodzić w sprawie? Kreować jakieś historie które pomagają tylko takiemu jaworkowi i jeszcze grozić policja ludziom którzy napisali prawdę?
Jest kilku ananasów z IQ maaaks 70 którzy prowadzą takie kanały o tematyce truecrime czy innych bardziej przyziemnych
Ich kanały to stek dezinformacji na jakikolwiek temat za który się złapią i nigdy nie ponoszą odpowiedzialności karnej za sianie fermentu dosłownie. Tu mamy kolejnego
Zobaczcie sobie jakie ten człowiek nagrywa śmieci i jakie bzdury wygaduje bezkarnie.
#kryminalne #kryminopedia #polskiyoutube #truecrime #zaginieni #jaworek #iwonawieczorek
K.....h - Wg autora tego kanału Jaworek (to jedna z kilku teorii ;D) przez Słowację u...

źródło: IMG_4513

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co ciekawe ten typ to mireczek i nawet założył osobne konto ma wykopie do promocji tego kanału

Zszedł na psy - kilka podsumowań czyich historii bez żadnych nowych faktów i ciekawostkach dobrych dla laików by sobie skumali trochę co i jak

Teraz robi cringowe podsumowania spraw bieżących
  • Odpowiedz
Ale nieładnie tak wywalać komentarz, spokojnie wrzucę go jeszcze raz.

@KrzysztofZimnoch: No cześć Mireczku, mogłeś mnie już oznaczyć, skoro próbujesz mi coś zarzucić, ale chętnie Ci odpowiem szerzej, niż na Twój komentarz, nie ma sprawy.

Pomijając skrajny kretynizm owej tezy to gość robi to totalnie na serio i on był przekonany o swojej
  • Odpowiedz
@Kryminopedia_YT: 1 wszy akapit
Uważam, że na potrzeby materiału wyciągnąłeś na siłę jakieś tezy teorie - zbędnie bo one brzmią zwłaszcza teraz już jak totalny bullshit
Owszem nie zaznaczyłeś swojej pewności a ja tym ubarwiłem swój wpis. Zgadza się
Ja nie chce więc pisze sobie tu lub w komentarz
  • Odpowiedz
@Kryminopedia_YT odpowiem może pytaniem na pytanie
Podaj mi przykłady historii polskich gangsterów gdzie dodałeś jakieś dotąd nieznane/mniej znane informacje oprócz streszczenia ogólnodostępnych opisanych już rzeczy

A promowanie nie było zarzutem tylko ciekawostką dla zimnocha
  • Odpowiedz
@KrzysztofZimnoch: Miałeś odpowiedź argumentami, a nie dałeś ani jednego. Zawiodłem się. No chyba, że argumentem jest "mam większe IQ, mam lepszego czuja", no to nie powiem, świetna argumentacji. Jak coś to grabki wywaliłem poza piaskownicę, odnajdziesz je na pewno.

@sperg44: No ale to nie jest argument przecież, miałeś dać przykład, przecież o tym mówiłem. W moich materiałach niekiedy są insideowe informacje, których nie ma kompletnie nigdzie, a każdy
  • Odpowiedz
@Kryminopedia_YT no generalnie przykładem byłby cały twój kanał xD
To że się ktoś dużo bił na podwórku albo coś trenował to informacja do ogarnięcia przy takim kanale z fejsbuka po prostu
Insidowe informacje to prezentuje np. Zbrodnia Ikara

I już nie pisz o tej twojej "elokwencji" i nie wafluj się sam ze sobą jakie to ty argumenty cenisz bo to biedne
  • Odpowiedz