Wpis z mikrobloga

@MorningStarR IBA twierdzi, że nie przeszły testu płci. Nie mówi nic o samych testach, ich metodologii. Nie mówią co sprawdzili. Więc nie wiemy na jakiej podstawie wysnuli takie wnioski. Wiemy natomiast, że Khelif zdyskwalifikowali po tym, jak wygrała walkę z Rosjanką (albo prorosyjska zawodniczką).
A nie odniosłeś się w ogóle do drugiej części mojej wypowiedzi. Mógłbyś? Bo jestem ciekawy Twojego stanowiska.
  • Odpowiedz
@Trollunio ja wiem, ze to ruskie ale dziwnym zbiegiem okoliczności obie zawodniczki wczesniej zdyskwalifikowane są obecnie w finale igrzysk olimpijskich przy mniejszym bądź większym buncie pozostalych zawodniczek (włoszka zakończyła walke z płaczem). A Twój artykuł się odnosi do facetów z niedoborem testosteronu. Czy Pudzian, Tyson posiadają jakieś genetyczne schorzenie? Szczerze wątpię.
  • Odpowiedz
@Trollunio zobaczymy jaki bedzie final w przypadku obu zawodniczek. Jeżeli obie zwyciężą to ja nie wierzę w spisek i dzieło przypadku. Wówczas będzie można śmialo powiedziec, ze start „zwyklych” kobiet i w przyszłości ich marzenia o zwycięstwie nie mają sensu.
  • Odpowiedz
@MorningStarR Myślę, że to, że jest głośno o finalistkach, to nic dziwnego. Przypuszczam, że jest wiele zawodniczek, które przegrywają dość szybko, ale gdyby i przebiły się wyżej, to byłoby tak samo.
Ciezko znaleźć artykuł w sieci, który wprost powie, że warto się kłuć, żeby zwiększyć testosteron. Natomiast jest napisane wprost: "fizycznej – wpływa na rozwój drugorzędowych cech męskich (budowa ciała, owłosienie, ton głosu, itp.). To dzięki testosteronowi męska sylwetka wyróżnia się
  • Odpowiedz
@Spuchaczu: Prorosyjska polityczka powiela rosyjską propagandę rzucaną przez organizację kontrolowaną przez Umara Kremleva, rosyjskiego boksera pod politycznym wpływem, do tego IBA której jest szefem rzuca oskarżeniami bez dostarczania dowodów?
No kto by się spodziewał, ze łapią się na to tylko debile, prawaki i konfedegłupki. xD

  • Odpowiedz