Wpis z mikrobloga

Pani Ewa jak zawsze z rigczem


@Spuchaczu: Wow, niesłychane, jakby napisała że słońce wschodzi na wschodzie i zachodzi na zachodzie, to też byś walił do niej konia? xD
  • Odpowiedz
@kptDoopa: To jest dramat, i jeszcze Ci spermiarze będą się nazywać wolnorynkowcami. Populiści pieprzeni niczym nie różniący się od populistów z PO/PiSu. Nie wiem kiedy ostatni raz mnie ta partia tak ztrigerowała, ale to jest tak obrzydliwe wyzywać jakieś dwie bogu wina kobiety za wygląd i dorabiać do tego jakąś pokrętnie usprawiedliwioną moralnie logikę. Nic mnie bardziej nie wkurza niż jakiś niesprawiedliwy lincz, i wpieprzanie polityki do sportu. Wykopki jednak
  • Odpowiedz
prawdziwym absurdem jest że (...) z konfedepisu w swojej paranoi zaczęły uznawać kobiety od urodzenia za mężczyzn


@Demaxian wyglądasz na ogara w tym temacie. Ta chinka to taki sam przypadek jak algierka Imane Khelif? Bo jeszcze jej historii nie badałam.
  • Odpowiedz
@Spuchaczu: Weźcie spermiage z tą atencjuszką. Nie wiem co za idioci wybrali ją do europarlamentu gdzie tylko trzodę robi, bo nie zna się na niczym i tylko szczeka, żeby zrobić rozgłos i zdobyć sławę.
  • Odpowiedz
wyglądasz na ogara w tym temacie. Ta chinka to taki sam przypadek jak algierka Imane Khelif? Bo jeszcze jej historii nie badałam.


@WielkiNos: Case podobny. A wychodzi na to że cała sprawa to polityczna przepychanka mkol i iba. A cierpią tylko zawodniczki, bo jak się do nich raz przyklei łatka transa to już z nią nie zerwiesz. Zdjęcie Khelif z dzieciństwa, na pewno ojciec syna w sukienki wsadzał.. taa...
WielkiPowrut88 - >wyglądasz na ogara w tym temacie. Ta chinka to taki sam przypadek j...

źródło: 453432215_473201215495386_7381845362116927119_n

Pobierz
  • Odpowiedz
Pani Ewa jak zawsze z rigczem


@Spuchaczu: z rigczem? To od kiedy, wg konserw, płci jednak nie określa wyłącznie panis/w----a a np poziom teścia?
jesteście głupsi niż ustawa przewiduje.
  • Odpowiedz