Wpis z mikrobloga

#paryz2024 zapowiada się dzisiaj niemal dzień bez igrzysk w wykonaniu Polaków czy może jednak ktoś ma jakieś szanse? Adrianna Sułek?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BaZyL4: ciekawa jestem jej występu. Szacun, że chce startować i wgl, ale nie rozumiem kompletnie tego, że wiedząc, że w 2024 jest olimpiada to ona sobie dziecko robi. Jakby nie mogła tego przełożyć po olimpiadzie. Jeśli dobrze kojarzę to związek się bardzo na to w-----ł i obciął jej finansowanie (?)
  • Odpowiedz
@iselilja: obserwuje ją na insta i w jednym z q&a wspominała, że ze względu na chorobę (pewnie endometriozę) lekarz postanowił jej diagnozę ze teraz albo nigdy. Ja akurat szanuję ją za to, że już w tak młodym wieku wiedziała że chce być mamą, nawet kosztem swojej kariery sportowej. Bardzo trzymam za nią kciuki. Wielobój to często loteria, zawodnicy odpadają w trakcie zawodów ze względu na kontuzje, bolą strategie na skokach
  • Odpowiedz
@chalka_56: taa, lekarze zawsze to samo teraz albo nigdy XD na pewno rok dużo by zmienił jeszcze przy jej zdrowym trybie życia i tak młodym wieku. Może kalendarzyk małżeński nie zadziałał i tyle.
  • Odpowiedz
@iselilja: jej ale po co jesteś taka chamska? Niech każda kobieta robi ze swoim życiem co chce. Może ciężko ci w to uwierzyć ale naprawdę niektórzy marzą o rodzinie i nie traktują dziecka jako końca świata. Jak widzisz tak czy inaczej na tej olimpiadzie jest, pobiegła jak rakieta. A do tego ma nowej kibica :)
  • Odpowiedz
@chalka_56: no mówię niech każdy robi co chce, jak uda jej się coś ugrać to szacun. Ja po prostu nie rozumiem tej decyzji wiedzac, że olimpiada jest w tym roku, a dzieckiem i tak się zajmować nie miała czasu, bo treningi, więc co jej z tej bycia matką jak tak chciała bardzo być. Nie mówię, że ma siedzieć z małym 24/7, ale no dla mnie to nielogiczne.
  • Odpowiedz
  • 0
@iselilja: każdy ma swoje priorytety, nie nam oceniać, może dla niej dziecko było jednak ważniejsze, a może po prostu tak się w życiu wydarzyło :)
  • Odpowiedz
  • 1
@chalka_56: dokładnie, nie każdy chce przedkładać sukces sportowy nad spełnienie marzeń o rodzicielstwie (skoro była w takiej trudnej sytuacji zdrowtnej)
  • Odpowiedz
  • 0
@iselilja: postaw sprawę odwrotnie - jeśli dla niej macierzyństwo było priorytetem, to mogła powiedzieć sobie że przede wszystkim chcę mieć dziecko, a jak mimo tego uda się wystartować na igrzyskach to będzie super :)
  • Odpowiedz