Wpis z mikrobloga

Niesamowite, że w takim 2009 gdy wychodziło Call of Duty: Modern Warfare 2, którego fabuła skupiała się wokół udanej inwazji ruskich małp na Waszyngton, to byłem w stanie uwierzyć w taki scenariusz, a teraz te orangutany w trzecim roku 3-dniowej operacji specjalnej tracą własne terytorium na rzecz kraju miliard razy mniejszego XD

#ukraina #rosja #wojna
Maurelius - Niesamowite, że w takim 2009 gdy wychodziło Call of Duty: Modern Warfare ...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maurelius: Oni tak walczą z krajem z którym mają granicę lądową i łatwą logistykę a gdyby mieli robić desant na USA to w połowie drogi by ich wszystkich pozatapiali nie mówiąc już o jakiś zdobyczach na lądzie gdzie jest prawie 10 razy więcej obywateli niż Ukraina i każdy ma broń
  • Odpowiedz
@Maurelius: Pan Maruda here - byli tak potężni, że dla pokazu siły przefruneli przez całą Europę (niezauważeni), potem przez cały atlantyk i zaatakowali wschodnie wybrzeże, chociaż w prawdziwym scenariuszu najpierw najechaliby Kanadę przez biegun ( ͡~ ͜ʖ ͡°) nie zmienia to faktu, że gierka całkiem zacna
  • Odpowiedz
gdy wychodziło Call of Duty: Modern Warfare 2, którego fabuła skupiała się wokół udanej inwazji ruskich małp na Waszyngton, to byłem w stanie uwierzyć w taki scenariusz


@Maurelius: to dzięki szczepionce jaką była nowoczesna potęga militarna Korei Północnej z Crysisa z 2007. Skoro to przeszło, to inwazja Rosji na USA już była lajtowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Antinous trylogia Modern Warfare 2019-2023 to reboot trylogii z 2007-2011. Te same postaci, ale zupełnie inna historia i inne, niepowiązane "uniwersum" ze tak to nazwę
  • Odpowiedz
@Maurelius: Bez przesady, CoD4 jeszcze był w miarę ugruntowany, MW2 to już było sci-fi oderwane od rzeczywistości gdzie Rosja napada na całą Europę i USA na raz.
  • Odpowiedz
@Hilalum: myślę, że w kwestii tego co napisałeś, to kiedyś w książkach od historii będą uczyć jak ruskie z "potęgi", w 3 dni stały się kuternogą świata. Od lat budowany niedźwiedź, okazało się, że jest z kartonu. Teraz jak jest rywalizacja USA - Chiny, czy inne konflikty jak te Izrael - Palestyna (i ekipa innych turbianiarzy) to ta "potęga" ruskich była by na wagę złota dla nowej "osi". Układ sił
  • Odpowiedz