Wpis z mikrobloga

Jakas plaga atnecjuszy na YT, wykopie czy innych kanalach gdzie ludzie wypisuja "Wojna Domowa w UK" - co ciekawe nie nazywali tego tak w 2011 kiedy zamieszki byly 1000 razy gorsze niz teraz, nie mowili o tym jak byly mniejsze zamieszki w czasie BLM - ale teraz to juz wojna domowa! - mam wrazenie, ze wiekszosc ludzi czy tych durniow z YT to jakies ruskie trolle - do tego ogrom ludzi na ywkopie lyka kazda infromacje bez zadnej weryfikacji.
Co lepsze to sa te same osoby, ktore sie smieja z dziadkow co kupuja garnki za 20k, to sa te same osoby, ktore nie daly sie nabrac na "pandemie", to sa zazwyczaj Ci wolni mysliciele ale nie potrafia zrobic zwyklej weryfikacji!

Upadek UK sezon 15, odcinek 4231.

#uk
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DrGreen_2:
lepiej zmykaj z jukeja bo w większości to teren mocno zurbanizowany i razie wojny domowej na tle etnicznym to śmiertelna pułapka

po odcięciu wody i splądrowaniu sklepów, aptek, skrzyknięciu się okolicznych gangów tam będzie piekło na ziemi
  • Odpowiedz
  • 6
@tos-1_buratino: widac, ze w UK to byles tylko na mapie, tutaj jest akurat ogrom miejsc nie zurbanizowanych patrz Green Belt. BTW zapomniales dodac, ze beda tez zombie i najazd obych z innej galaktyki!
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: Nowe techniki masowej manipulacji. Już chwilę od pierwszych doniesień o wydarzeniu, farmy botów wzniecają oburzenie. Społeczeństwo odurza się toksyczną narracją. Nawet (a może szczególnie) młodzi ludzie łykają te kłamstwa i zaczynają aktywnie powielać bzdury. Wystarczyło zobaczyć, ile ludzi się tutaj podnieciło rzekomą krucjatą i zaczęło używać rewolucyjnej retoryki.
  • Odpowiedz
@DrGreen_2:
no właśnie na mapie to tak źle nie wygląda ale na miejscu odbywałem długie spacery i promieniu 3 godzin pieszo od mojego miejsca w niewielkim mieście nie byloby aby się schować. Przez rozwleczone przedmieścia.

Na północy jest inaczej ale w okolicach takiego Birmingham? Akurat tam jest duża populacja miłośników religii pokoju.
  • Odpowiedz
  • 0
@tos-1_buratino: czy Ty mowisz, ze miasta sa zurbanizowane? Oczywiscie, ze tak - Birmingham to bardzo duze miasto! ale poza kilkoma wielkimi miastami masz duzo zieleni, pol itd - tam w okolicach jest sporo wiosek i malych miasteczek.
  • Odpowiedz