Wpis z mikrobloga

Co się o------o xD

W pracbazie jebna babeczka przyniosła ciasto na urodziny więc całą firmą zebraliśmy się pod jadalnią (jest trochę za mała aby zmieścić wszystkich). No i stoimy, p--------y o niczym, nagle otwierają się drzwi wejściowe i wchodzi jakieś emo laska lat ok 20 i staje dęba z niedowierzaniem i fochem. Żadnego dzień dobry ani nic tylko wchodzi i patrzy z oburzeniem co tu się o--------a.

Szef stał najbliżej wyjścia i się pyta czy jej w czymś pomóc. Ta coś burknęła. Szef mówi, że nie prowadzimy rekrutacji. Laska burknęła coś z fochem. Tutaj pod jednym adresem jest kilka firm więc szef się pyta jakiej firmy szuka albo z kim była umówiona. Laska odpysknęła, że nie wie, zawinęła się na pięcie i jebła drzwiami wychodząc xD

Ja myślałem, że heheszki z n----------a Gen Z to tylko żarty xD

#pracbaza #logikarozowychpaskow

Mina laski na wejściu:
SzubiDubiDu - Co się o------o xD

W pracbazie jebna babeczka przyniosła ciasto na uro...

źródło: 38971979-portrait-of-offended-woman

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 198
@SzubiDubiDu niezla zarzutka ale takie zachowania są głównie typowe dla post komuchowych pokoleń
Pracując kiedyś z klientami to uwierz że głównie starzy ludzie są chamami bez wychowania i z roszczeniami
Młode osoby były dużo milsze
Zobaczył typ jedna chamska osobę i już osadził a jak stare baby się tak zachowują tak zawsze i wszędzie to już nic xD
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu no ty masz syndrom oblężonej twierdzy bo żyjąc już parę lat i pracując problemy praktycznie stwarzają z d--y tylko stare roszczeniowe przez komunizm pokolenia
Pracując kiedyś jako kelnerka tylko stare baby i chłopy potrafiły coś zjeść do zera a na koniec powiedzieć że im nie smakowało i ma być zwrot kasy
Młode osoby potrafiły zostawic talerz pełny i napiwek jeszcze
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu a ja ci mówię że bredzisz i to ciężko , bo pracując bardzo długo z ludźmi już to w 90 procentach mam głównie problemu z osobami 45 +
Praca z młodszymi to przyjemność wręcz
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: z tym uzytkownikiem sie nie dyskutuje tylko pcha na #czarnolisto to jest jeden z tych wykopkow, ktory przeklada swoje s----------e na wszystkich dookola, a potem wmawia ci ze to normalne zachowanie i tak ma byc, a to ty jestes z-----y.

Szkoda zdrowia ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu

Ja opowiadam zdarzenie z roboty a ty się kłócisz, że to fejk xD get a life

No a ty poznałeś jedna młoda laske która się tak zachowuje i robisz szum na cały wykop a jak Grażyny się zachowują tak zawsze i wszędzie to problemu nie ma " get a life"
Trzeba było zrobić sensację z jednego przypadku xD
  • Odpowiedz
@Linnior88: Na c--j to komentujesz w ogóle? XD Masz swoje przypadki ze starymi babami do opowiedzenia, to zrób swój post i tam się produkuj, zamiast tutaj wysrywać te idiotyzmy nie na temat.
  • Odpowiedz
W pracbazie jebna babeczka przyniosła ciasto na urodziny więc całą firmą zebraliśmy się pod jadalnią (jest trochę za mała aby zmieścić wszystkich).


@SzubiDubiDu: już mnie ciarki przeszły. Przypomniałem sobie to całe o-----------e gdy ktoś miał urodziny, zmieniał pracę gdy pracowałem w korpo. Przecież jak ktoś jest introwertyczny to idzie jebla dostać.
  • Odpowiedz