Wpis z mikrobloga

Mój współlokator wypił przez noc 13 piw, trzy jointy, a na koniec dorzucił h-----z i teraz ostro wymiotuje. Wybuchłem śmiechem, kiedy z mega zjaraną miną, patrząc w niebo jak gdyby chciał położyć się na tych chmurach lub właśnie doznał duchowego objawienia, zapytał, czy mu obciągnę. Było to tym bardziej ironiczne, że to kibol; gdybym nagrał, co do mnie powiedział, nie mógłby wyjść na miasto. Te trzy miesiące były fajne, ale powoli szukam sobie lepszego mieszkania bliżej miasta, najlepiej bez Polaków wśród lokatorów. Chociaż ten pijak i tak pewnie jutro wyleci, bo właśnie obrzygał nam balkon.
#holandia #swstory #emigracja
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

najlepiej bez Polaków wśród lokatorów


@SaintWykopek:
Tak z moich doświadczeń w pracach, gdzie wymagają znajomości co najmniej angielskiego i zatrudniają nie tylko Polaków, Polacy są najbardziej ogarnięci i często wprawieni w emigracji więc i najmniej uciążliwi, choć trafiają się mendy i menele.
Unikaj przede wszystkim Latynosów bo dla nich bycie uciążliwym to sposób na zaznaczanie swojej obecności, a i wielu z nich przed przyjazdem do Europy srało do dziury i
  • Odpowiedz