Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś był ciekaw to znalazlem sposób na zarejestrowanie nieograniczonej ilości (a przynajmniej dwóch, bo więcej nie chciało mi się sprawdzać xD) kont na tego samego maila na wykopie. Znalazłem również serwis z SMS online, gdzie przyjdzie SMS weryfikacyjny i o dziwo działa, a próbowałem wielu i wszystkie to była ściema.

Jeśli chodzi o nr telefonu to jest jedno ograniczenie, nie musi to być polski nr, ale musi mieć format polskiego numeru, czyli 9 cyfr, więc np. niemiecki odpada, a przynajmniej mi nie zadziałał.

Ok, koniec owijania w bawełnę, przy rejestracji dodajcie do swojego maila +cośtam. Np. Jankowalski+costam@ gmail.com , oczywiście zamiast "cośtam" można dać dowolne słowo czy ciąg znaków. Wykop każdą taka modyfikacje maila będzie traktował jak nowy adres a wiadomość z aktywacją konta przyjdzie do was normalnie.

Jeśli chodzi o serwis z SMS to mi w końcu zadziałał onlinesim.io, oczywiście jeśli już była rejestracja na któryś z tam dostępnych numerów to raczej już się nie uda, trzeba poczekać, aż dodadzą nowy numer.

To tyle, ogólnie kombinowałem, bo mój stary (wiem xD) chciał konto na wykopie a nie ma maila (wiem xD), a jeśli bym mu założył maila to dodałbym sobie tylko problemów w stylu "sprawdź co to za mail mi przyszedł", "zmieniłem hasło i nie pamiętam na jakie", "jakiś książę z Nigerii pisze ze wygrałem milion dolarów" itd., a po drugie uważam konieczność podawania nr tel. w serwisie ze śmiesznymi obrazkami to jest jakiś absurd. Szczególnie, że na sprytnie ukrytej stronie "Nasi partnerzy" wymienili ponad 200 firm, które dostają nasze dane, a czy te firmy nie sprzedają ich dalej?

Może to jest ogólnie wiadome dla wszystkich, ale ja akurat o tym nie widziałem, więc postanowiłem się podzielić.


#wykop #hacking xD #webdev #ciekawostki #security
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach