Wpis z mikrobloga

O tym pisałem rano. Typ co się nawet nie odezwał, dopóki nie było jasne, że Stanowski zrobił w #!$%@? ludzi, teraz się przykleił do sukcesu lewaka
Gromoty.
I właśnie takie gówno powychodziło z nur, nie minęły 2 tygodnie jak na policje wpłynęło zawiadomienie od pewnej pani z OnlyFansa po tym, jak Dobski nie zweryfikował faktów i przekleił jej zdjęcie próbując uderzyć w asystentkę Tuska a teraz stawia się w pozycji zwycięzcy i rzetelnego dziennikarza xD
To jest tak obrzydliwe, że aż mi śliny zabrakło od plucia na monitor
#tvrepublika #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero #stanowski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O tym pisałem rano. Typ co się nawet nie odezwał, dopóki nie było jasne, że Stanowski zrobił w #!$%@? ludzi, teraz się przykleił do sukcesu lewaka


@Tasde: no i dobrze zrobil, wlasnie tak to powinno wygladac. Morda w kubel dopoki nie zweryfikujesz
  • Odpowiedz
  • 1
@Instrybutor_z_Orlenu: Podejrzenie, że Dobski cokolwiek weryfikował xD Właśnie podałem przykład, jak mniej niż 2 tygodnie temu typ był tak napalony na "aferę" z asystentką Tuska, że wyskoczył z pierwszym, krzywo przyciętym fotomontażem jaki zobaczył. Także nie, oni niczego nie weryfikował, on nie wiedział po prostu co powiedzieć, tak jak i jego wszyscy kumple, którzy tacy byli szybcy obrażać kobietę, bo Tusk a teraz nagle "rzetelni" się zrobili a nie to,
  • Odpowiedz