Wpis z mikrobloga

#kanalzero #stanowski
czekajcie, czy ja rozumiem, że wykopki, którzy na początku łyknęli baita (w tym ja), są porównywani do emerytów łapiących się na memy z pisowskim johnny sinsem, bo stanowski nagrał na siebie materiał z dialogiem, który faktycznie miał miejsce i nie był żadnym AI? wytłumaczy mi ktoś tę żelazną logikę triumfatorów?

o dziennikarzach nie mówię, bo to inna kwestia
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wystarczyło, by stwierdzić, że to ustawka, ale po co miałbym to robić i zakładać, że dorosły człowiek będzie nagrywał na siebie materiały, które na pewno u wielu ludzi pozostawią niesmak po tym jak rozniosą się po facebookach i innych mediach?


@wygryw50k: Budujesz taką narrację, że gość się bawi w prankstera i to żałosne, ale jednocześnie zapominasz chyba, że to była reakcja na groźbę (ja to tak odbieram, jako groźbę) Stonogi, że ten szuka jakichś haków na niego.

Jakby ktoś publicznie mówił, że szuka na mnie haków, a ja miałbym pewność, że mam czyste sumienie to sam chętnie bym się z takim frajerem zabawił. Dla mnie to co zrobił Stanowski to taka forma obrony. Wybrał taki sposób - dla mnie spoko, bo można było pocisnąć bekę, i przy okazji obnażył (po raz kolejny) absolutnie żenujący, szorujący po dnie Rowu Mariańskiego poziom polskiego
  • Odpowiedz
@wygryw50k porównywanie ze ‘2010 mogłeś kupić bitcoina’ do prostego Google ‘KLM silnik człowiek’ XD zamiast się przyznać że dałeś się ośmieszyć
  • Odpowiedz
a faktycznie, bo prawdziwy Polak powinien znać terminy wszystkich niedziel handlowych i niehandlowych i to powinno przykuć jego uwagę xD


@kishibashi:

Ale wiesz, że takie rzeczy można sprawdzić w 5
  • Odpowiedz
@falden: nie chodzi o to, że można sprawdzić, tylko że taki fakt nie budzi niczyjej wątpliwości, bo w niedziele sklepy są otwarte nie tylko w handlowe niedziele, ale też na dworcach i nie jest to jakaś absurdalna informacja dla przeciętnego człowieka. Co innego gdyby to był jakiś bardziej wyraźny easter egg, ale wtedy zostałby wyłowiony szybciej i przez większą liczbę osób.
  • Odpowiedz
  • 1
@Rga79:

porównywanie ze ‘2010 mogłeś kupić bitcoina’ do prostego Google ‘KLM silnik człowiek'


no ty jesteś bezczelny, jeszcze mi powiedz, że sam na to wpadłeś żeby sprawdzić te daty i zrobiłeś to przed wszystkimi xD przecież idea cyfrowego złota była od początku zajebista więc czemu nie
  • Odpowiedz
@notBart: nagranie było dla mnie prawdziwe, bo AI ma problemy ze sztuczkami typu zasłanianie ust podczas mowy. Stanowski ewidentnie zasłania usta podczas rozmowy, co wyraźnie słychać. Do tego dziwek jest w teren, co raczej nie przeszłoby przy robieniu takiego typu fejka. Ciężko mówić o kompromitacji Stonogi, bo nagranie jest prawdziwe, a sam Stanowski sobie robił najzwyczajniej w świecie jaja. Rację ma @wygryw50k gdyby stano zrobił fejka z AI i
  • Odpowiedz
  • 0
@Cipkozaur: morda nieudaczniku, nie mogę napisać komentarza na stronce ze śmiesznymi obrazkami, że nagranie całkowicie pasuje do obrazu postaci jaki stanowski tworzy od dawna, bo użytkownik @Cipkozaur powie, że nie zrobiłem fact checkingu xD

https://wykop.pl/wpis/77340971/w-nocy-doszlo-do-wycieku-api-portalu-x-dawnego-twi#270928431

korzystanie czy też nie to jedno, ale raczej bez pozwu wobec X się nie obędzie skoro leak jest legit.


zacznij lepiej weryfikować informacje, bo tak się składa, że to jest fake xD
wygryw50k - @Cipkozaur: morda nieudaczniku, nie mogę napisać komentarza na stronce ze...

źródło: 6b1b36cd88f5af3262397729deb7572874f6ec20850f178adcf6ae40fc992e2f

Pobierz
  • Odpowiedz
@wygryw50k: tak swoją drogą szkoda, że nie ma nagrania z poprzedniego spotkania redakcji: słuchajcie, nagramy bajta xd, lewackie media to łykną, ale będzie imba ! To jest równie śmieszne jak dziennikarze GW podający dalej info Stonogi.
  • Odpowiedz