Wpis z mikrobloga

#kanalzero #stanowski
czekajcie, czy ja rozumiem, że wykopki, którzy na początku łyknęli baita (w tym ja), są porównywani do emerytów łapiących się na memy z pisowskim johnny sinsem, bo stanowski nagrał na siebie materiał z dialogiem, który faktycznie miał miejsce i nie był żadnym AI? wytłumaczy mi ktoś tę żelazną logikę triumfatorów?

o dziennikarzach nie mówię, bo to inna kwestia
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wygryw50k: ajlepsze nagrania AI dostępne w internecie nie mają jeszcze takiej jakości jak ta, nie wygenerujesz dzisiaj tak naturalnej (choć zagranej) rozmowy za pomocą AI, chyba, że jesteś gotów to zareprezentować to może coś ci rzucę blikiem

Na bieżąco rozmawiają w każdym języku ale obraz musisz lecieć na osobnym programie, więc masz dwa boty jeden do generowania rozmowy drugi do obrazu

no i im bardziej rozbudowany bot tym więcej płacisz,
  • Odpowiedz
@wygryw50k które na pewno u wielu ludzi pozostawią niesmak

@wygryw50k "nie ważne jak mówią, byle mówili" - o tym też pewnie pierwszy raz słyszysz? Już dawno po akcji, a ty dalej robisz mu reklamę, pewnie o tym też nie masz pojęcia?
I jakie porównanie babek i jaki Johnny sisnes. Przecież taka babka nie ma pojęcia kim jest łysy z brazers, ani nie zna angielskiego. Użytkownicy wykopu to intelektualna śmietanka, młodzi
  • Odpowiedz
@wygryw50k: @jozef-dzierzynski @kishibashi

Prawda jest taka, że nawet jakby w tym nagraniu padło coś w rodzaju ,,w niedzielę byłem w Biedronce'' to większość ameb by się nie połapała, że to fake, bo przecież niedziela była niehandlowa. Po prostu ameba ma to do siebie, że łyka wszystko co pasuje do jego światopoglądu.

Normalny człowiek wykazałby chociaż MINIMUM SCEPTYCYZMU (zwłaszcza mając na uwadze fakt, że film wrzucił Stonoga).
  • Odpowiedz
@wygryw50k: Człowiek na starość robi się głupi, niestety. Większość użytkowników wykopu nasyconych nienawiścią też nie należy do najmądrzejszych. Człowiek głupi zawsze myśli, że ma rację. Człowiek mądry zawsze jest pełen wątpliwości.
Mam nadzieje, że wystarczająco jasno wyjaśniłem :)
  • Odpowiedz
  • 1
@falden: a faktycznie, bo prawdziwy Polak powinien znać terminy wszystkich niedziel handlowych i niehandlowych i to powinno przykuć jego uwagę xD Mało tego, Stanowski wychodzi na takiego samego debila, bo tydzień wcześniej łyknął, że na igrzyskach występuje trans-facet.

Normalny człowiek nie zakłada, że ktoś nagrywa takie rzeczy dla żartu. Większość ludzi zachowała sceptycyzm, zastanawiając się czy to może być AI, pocięte, zmanipulowane, zmontowano. Wyglądało to bardzo realistycznie.

Stonoga z pewnością wzbudził u wielu nieufność, że nagranie mogłoby być zmanipulowane. Ale znowu - nic na to nie
  • Odpowiedz
@wygryw50k myślę, że zdrowo myślącym bez względu na to czy Stano się komuś podoba czy nie powinna zaświecić sie czerwona lampka, że to może być prowokacja, a nie bezrefleksyjnie wydawać wyroki
  • Odpowiedz
to sie takie rzeczy weryfikuje zanim się wysmoli jakieś wysrywy w internecie chłopie XDD przestańcie już pisać bo mi się za was wstyd robi i muszę co chwila łazić po pokoju


@Cipkozaur: wstyd to ci powinno być za twoje posty na mirko, zweryfikowałem kim jesteś i nie mam zamiaru prowadzić dyskusji z tak obrzydliwym typem
wracaj na przegryw
  • Odpowiedz
  • 1
@mateuszk88: mam takie pytanie - jak "Pan Kleks" nagrywał Romanowskiego, to uwierzyłeś, czy zapaliła Ci się czerwona lampka, że to może być prowokacja i Romanowski tylko udawał przez telefon i nagrywał swoją rozmowę. Albo, że razem z Mrazem są w zmowie i robią sobie tylko żarty?
  • Odpowiedz
  • 1
@wygryw50k: sam Stanowski pedzioł, że nie ma pretensji do „zwykłych ludzi”, że złapali bajta.

Kto ma teraz czas żeby analizować każdy gówno filmik w necie? To zadanie dziennikarzy. Ale według freethinkerów to każdą wolną chwilę powinniśmy spędzać na analizie absolutnie wszystkiego. Wiadomo, Polak musi być eskpertem w każdej dziedzinie żeby nie dać się #!$%@?ć. Ale na takie coś mają czas tylko no-lifey.
  • Odpowiedz