Wpis z mikrobloga

@paul772: niezalezna prokuratura 3 monteskiuszowska władza, zapowiada areszty na twitterku, nom rzeczywiście czysta woda, niezależność i demokracja. nawet nie będę komentował poziomu intelektualnego/,,,
  • Odpowiedz
post na twitterku nie definiuje w zaden sposób działalności zawodowej.


nie, wcale a wcale :D


@gundis24: a dotyczy też Bosaka i innych konfederatów? Czy wtedy to nie wolno ich cytować bo to tylko twitter?
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: i powinien za to odpowiedzieć i pójść za kraty, ale takie wpisy są nie na miejscu. nie chciałbym żeby pani prokurator przegladała moje wpisy na facebooku lub twitterze i z ze względu na moje polityczne sympatiw wyciagała swoją opinie na mój temat i jej oskrżenia były wysuwane z tego względu, że jak lubie po umorzenie a jak pis oskarżenie a jak się zmieni władza to odwrotnie
  • Odpowiedz
@adammalysz1993: Bosak jest posłem i będzie głosował wg własnego uznania w sprawach które dotyczą wszystkich Polaków.

Więc jak mówi że np. zakaz handlu to wyższa forma kapitalizmu, sędzią może być tylko katolik albo że atak islamistów na Charlie Hebdo był zrozumiały to jest ok?
  • Odpowiedz
@adammalysz1993:

i powinien za to odpowiedzieć i pójść za kraty, ale takie wpisy są nie na miejscu. nie chciałbym żeby pani prokurator przegladała moje wpisy na facebooku lub twitterze i z ze względu na moje polityczne sympatiw


Ale orasz Wrzosek wpisem człowieka, który jest tak nierzetelny, że sam powien siedzieć. Czemu? Bo tym razem tobie pasuje do narracji.

Jak chcesz kogoś orać czyjąś oceną to wybierz sobie jakiś porządniejszy autorytet.
  • Odpowiedz
@assninja: dostał mandat od swojego elektoratu i mogą ustalać prawo i od takiej ustawy mam czas się do niej przystosować chociaz mi sie ona nie podoba takie uroki demokracji, ale nie ma prawa mnie oskarżać ani sądzić. władza sądownicza powinna być bezpiecznikiem przed zakusami władzy absolutnej polityków, a co za różnica jakiego jest wyznania ma być bezstroonna a Pani wrzosek taka nie jest, niestety
  • Odpowiedz
a dotyczy też Bosaka i innych konfederatów? Czy wtedy to nie wolno ich cytować bo to tylko twitter?


@assninja: Porównujesz polityka, który z definicji przekazuje swoje poglądy polityczne do prokuratora który z definicji (jak i też z roty ślubowania) ma kierować się godnością i uczciwością? Srogo się zbłaźniłeś typie :D
  • Odpowiedz