Wpis z mikrobloga

Czy ta branza musi byc takim gownem? Znalazlem oferte pracy.. CE paszowoz CODZIENNIE W DOMU, blisko bym mial.. ale co mi gosc mowi.. premia za spalanie.. i sobota pracujaca.. dodatkowo plata.. i to az 150pln.. czy oni #!$%@? sa normalni? Czy kierowca to musi byc zawod dla podludzi? nikt ich nie szanuje? Przecie policjanty nie maja teraz ludzi chetnych do sluzby i wszystko podnosza, uposazenia itp a w dziadowni dalej dziadostwo

#bekaztransa #dziadtrans #transport #depresja #przegryw
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RandomowyTyp też chciałbym zmienić zawód ale nie potrafię nic innego, jestem nikim, jestem gościem we własnym domu, nie mogę od ponad roku wykończyć mieszkania bo jedyne na co mam ochotę po powrocie z trasy to jebnac się na wyro i się nie ruszać
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: sami się nie szanują to jak ktoś ich ma szanować. W jednej firmie kierowcy jeździli od pon do piątku tyle ile było roboty. Potem trzeba było coś po placu przewozić to jeszcze co drugą nic bez karty. Wszystko za stałą stawkę miesięczną xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Knamga: przez cala szkole plakal ze tak mi zle i ze chce wrocic do transportu bo nie musze pracowac z ludzmi, no wrocilem ze juz mi sie nie chce jezdzic bo nie chce byc podczlowiekiem xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Knamga: no ja plakalem jak tam bylem, chcialem wracac do transportuuu bo z ludzmi nie musialem pracowac... xD a wyrzucili mnioe? no coz mialem dosc, nie chcialo mi sie juz w to bawic wzialem l4 od psychiatry na 4 miesiace posiedzialem i nara.. troche mi bylo zal jak na odprwie dostalem 20k i przypomnialem sobie ile u dziada dostalem po roku pracy na odprawie xD czyt nic
  • Odpowiedz