Wpis z mikrobloga

#kononowicz szczerze to mi się nie chce wierzyć że o kobite poszło. Może faktycznie jaks się napatoczyla i została wymyślona ckliwe historyjka zeby od nas pieniądze wziąść w jakiś sposób. Pamiętajmy że pato był umoczony różne lewe biznesy. Parę osób poslal do pierdelka. A na mój gust za darmo się z człowieka warzywa nie robi. Musiał grubo zawinic i się doigrał. Dla mnie to robienie z niego bohatera to farmazon. #patostreamy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@nuuutz: pewno że tak przecież nikt w opisie nie napisze ze go sprali ludzie przez których siedział albo za rozliczenia za przekręty na vin. Mnie to tym bardziej brzydzi takie wybielanie. Złamanego grosza nie dam
  • Odpowiedz
@Pastor_nowak co nie zmienia faktu że nikt normalny nie katuje człowieka do takiego stanu i ci ludzie którzy to zrobili powinni być odizolowani. Nornlany człowiek by sobie na szybko przekalkulował czy warto iść na 25lat do więzienia a jeśli dla kogoś to nie ma znaczenia to należy się leczenie przymusowe , bo coś z głową nie tak
  • Odpowiedz
  • 1
@Pepe_kolchoznik @Pastor_nowak jacy bandyci? Niewinnych ludzi nie spotyka taka kara jak tego śmiecia stasiewicza. Zachciało się handlu narkotykami, zachciało się szybkich, łatwych i przyjemnych pieniążków z kradzionych samochodów? No to ma za swoje
  • Odpowiedz
  • 2
@iTuTego stasiewicz to handlarz narkotyków i syn policjanta z Kleosina. Wpadł, rozpruł się na kumpli i Marcinek skończył bez wyroku. Ale niczego go to nie nauczyło, nadal handlował amfetaminą i marihuaną, co jest nawet udokumentowane gdy dzwonił do Majora a nie wiedział że w tym czasie major nagrywa kamerą. Nagrała się rozmowa gdzie pyta czy dostarczyć szczudlakowi białe czy zielone 😉
  • Odpowiedz