Wpis z mikrobloga

@hexxx: Ogólnie to ja mam dom do wysokości cokołu (czyli jakieś 40cm od gruntu) posmarowany dysperbitem, a próg garażu mam zrobiony tak jak na obrazku niebieskie to gdzie smarowałem folią czerwone to gdzie wklejałem taśmy
lobo - @hexxx: Ogólnie to ja mam dom do wysokości cokołu (czyli jakieś 40cm od gruntu...

źródło: folia

Pobierz
  • Odpowiedz
@hexxx: Nie, ale to sobie możesz policzyć, producenci podają ilość na m2 na warstwę w kartach pomnóż to sobie razy 4 i ci wystarczy :), położyłem ze 3 warstwy bo mi tyle zostało folii.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lobo @panArchitekt jeszcze mokra to posadzka trochę a w poniedziałek chce żywice robić. Myślicie, że to wietrzyć i wyschnie? Nie mam wilgotnosciomierza ale czuć i widać, że wilgotne. Kupiłem folie w płynie ale na mokre też nie dam hydroizolacji
  • Odpowiedz
@hexxx: No wietrzyć, sprawdź sobie po pierwsze w karcie technicznej czy posadzka musi być sucha, jak tak to możesz sprawdzić wilgotność przyklejając szczelnie 1m2 folii, jak po 24h jest wilgotno pod nią to jest za mokro.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lobo musi być poniżej 4% wilgotności (do nakładania żywicy), jest wilgotna tylko przy bramie tam co pod bramą wpłynęło, widać zacieki jeszcze ciemniejsze. Ogólnie to sucha, już rok temu wylana. Nie chce otwierać bramy na cała dobę żeby jakieś myszy mi nie wleciały.
  • Odpowiedz