Wpis z mikrobloga

  • 5
@neverwalkalone chyba jest jakieś tajny zapis, że każda partia władzy w Polsce musi mieć młodego debila co na pierwszy rzut oka jest dzbanem. Za PiSu był cipousty Oskarek Szafarowicz a ten przejął jego obowiązki.
  • Odpowiedz
@Adolf_hit_her oczywiście, że jest, chociażby materiało PKP Cargo. Tylko nie wiem czy zauważyłeś, że jak rządził PiS to na Kanale Sportowym Stanowski robił materiały krytykujące głównie rząd. Stano zawsze krytykował właśnie rząd, a że rząd się zmienił to się nie dziw, że mówi głównie o PO, a nie o PiSie. Nie wiem czy zdążyłeś zauważyć ale PO robi obecnie dokładnie to samo co robił PiS. Ja jestem osobiście mocno rozczarowany, bo
  • Odpowiedz
@Adolf_hit_her Mazurek to tak ale rozmawiamy o Stanowskim. Ludzie zarzucają Stanowskiemu, ze zapraszał pisowców do kanału Zero, a czy to oglądali? Bo tam nie było głaskania jak to Mazurek właśnie często robi. Ludzi z PO też zapraszają tylko ludzie z PO nie chcą przyjść. Dla nich jest dobrze tworzyć taka narracje, że kanał Zero jest pisowski, bo nie chcą, żeby ludzie to oglądali i zauważyli, że robią dokładnie to samo co
  • Odpowiedz