Wpis z mikrobloga

Bilans akcji Stanowskiego:

- nie złapała się na to ani jedna gruba ryba. Nawet żaden z tych 140 wiceministrów, totalnie nikt,
- po 50 minutach od publikacji Gromota dodał posta z wyjaśnieniem dat, więc można się było rozejść. Ludzie „byli nabrani” przez całą godzinę. No niesamowicie przebiegła akcja.

#kanalzero #polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@badreligion66: nawet Giertych nie do końca, bo dopytywał Stanowskiego „czy to nie AI”. A Treli nie widziałem, ale nawet jeśli, to to nie jest żadna gruba ryba, a harcownik antypisowski
  • Odpowiedz
  • 7
@thority: Szumlewicz i Witt to grube ryby? XD Lisa to już pomijam, a Wrzosek łapie wszystkie baity (nawet tak prosty jak ten Patryka Słowika - aż się złapałem za głowę, jak to zobaczyłem)

A wyborcy mają prawo
  • Odpowiedz
@Gours: jak na standardy Twittera to chyba tak. Trela tak samo. Jaką ideę grubej ryby miałeś w głowie? Nie myślałeś chyba, że sam Tusk się wypowie?
  • Odpowiedz
@Gours: Przecież Giertych się złapał całkowicie xd Do tego co najmniej Trela i Wrzosek, ale ogólnie rzeczywiście szybko temat rezpracowany, więc kompromitacja w miarę ograniczona.
JC97 - @Gours: Przecież Giertych się złapał całkowicie xd Do tego co najmniej Trela i...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Gours: błaznie wystarczy że wczoraj ciebie na to nabrali. Prawie konia zwaliłes do tego, to twój komentarz. Nie kompromituj się już więcej

Nie wierzę w to co słyszę i to co się dzieje. Ależ Stonoga złapał Stanowskiego. Swoją drogą nie spodziewałem się, że to jest tak otwarcie. „Wiecie jaką mamy linię”, „Ziobry nie ruszamy”, „Tematu Funduszu Sprawiedliwości nie ruszamy”. Niesamowite! Stonoga jest wielki kurła, pięknie go załatwił xD

https://x.com/gazetastonoga/status/1820526575756169331?s=46

#
  • Odpowiedz
  • 0
@thority: ministrowie, np. Sikorski, ludzie typu Hołownia itd. No Giertych niby też jest grubą rybą, ale też oczywiste, że on takie rzeczy łapie
  • Odpowiedz
Ludzie „byli nabrani” przez całą godzinę. No niesamowicie przebiegła akcja.


@Gours: No właśnie - wyłączyłem wczoraj wcześniej wykop, wracam rano a tam smutnopolacy podobierani w pary liżą się wzajemnie po ptakach: "Ale pyszna akcja, ale ich Stanowski zaorał", "Tak, tak - Krzysio top, khy, khy - czekaj, zakrztusiłem się jakimś kłaczkiem. Super prank!".
  • Odpowiedz