Wpis z mikrobloga

Przespałem g---o aferkę... No tak dla niektórych na tym portalu , kanał zero jest pisowski bo nie mówią tam 197975 razy dziennie że nienawidzą PiSu albo że lubią PO. Tu też było setki takich co z pianą na gębie czekali na wojnę a teraz usuwają wpisy. Stanowski jest pisowski i luj to ustalone jeszcze tylko dowodów trzeba poszukać może tym razem lepiej postarajcie się.
#stanowski #kanalzero #stonoga
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@WeunianyTrampek: @miki4ever panowie g---o z pod siebie zjedliscie bo tak jesteście fanatyczni nie ważne co nie ważne kto co wrzuci ważne żeby dojechać przeciwnika. Tam nikt nie jest dobry ani PO ani PIS a już nie daj Boże ta ruska konfederacja. Was tylko nauczyli szczekać że wyborcy są źli albo dziennikarze. Podniecacie się bo wam celebryci z X każą
  • Odpowiedz
Przespałem g---o aferkę... No tak dla niektórych na tym portalu , kanał zero jest pisowski bo nie mówią tam


@JanuszPDM: nie, stanowski jest pisowski, bo nie raz, nie dwa, nie krytykował tak samo pisu, mimo że pis dostarcza równie dużo przykładów swojej skrajnej niekompetencji. To fajne słówko-bat na ludzi, którzy nie boją się mówić o nieścisłościach i dziurawej wiarygodności. Pytanie tylko czy robi to, bo musi (media muszą mieć jakiegoś
  • Odpowiedz
@JanuszPDM: nie, kanal zero jestd propisowski bo siedzi tam mazurek i ze jako jednego z pierwszych gosci zapraszaja sobie śmiecia pereire, ktorego mozna okreslic mianem polskiego goebbelsa jesli chodzi o propagande
  • Odpowiedz
@JanuszPDM: z zalozenia dziennikarze sledczcy, a takim sie uwaza Stanowski, powinni odkrywac afery i złodziejstwa politykow, jezeli mamy na swieczniku afery PiSu to czemu ich nie relacjonuje? a contrario jezeli są afery PO to czemu ich nie pokazuje?
  • Odpowiedz
Przespałem g---o aferkę... No tak dla niektórych na tym portalu , kanał zero jest pisowski bo nie mówią tam 197975 razy dziennie że nienawidzą PiSu albo że lubią PO.


@JanuszPDM: Oni ani razu nie zrobili materiału o aferach PiS których przecież jest mnóstwo, a jak Tusk dzień dobry nie powie to już robią 3.
Trzeba być debilem by tego nie widzieć
  • Odpowiedz
@JanuszPDM: Mariusz, ogarnij trochę język polski. Ja wiem, że u was w Brighton nie macie potrzeby pisania po polsku (ani pisania w ogóle), ale tego gówna czytać się nie da. Sprawiajcie chociaż wrażenie, że macie IQ wyższe niż szczotka do kibla.
  • Odpowiedz