Wpis z mikrobloga

Dlaczego niebiescy nie zapytają najpierw różowej o preferencje seksualne tylko od razu na dzień dobry albo poddusza w trakcie seksu albo ciągnie za włosy?

Potem jak laska traci ochotę na s--s i ma awersję do kolejnych zbliżeń, to facet zdziwiony, że mu odmawia i jeszcze nie domyśla się, dlaczego i co zyebał. Płeć pozbawiona zdolności refleksji.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #s--s #p0lka
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale ja nie o swoim mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AlienFromWenus: to po co te całe roztrząsanie problemu innych, jak kobiety mówią jedno, a oczekują i robią co innego.
@AlienFromWenus:
Dlaczego zakładasz, że to facet powinien wyjść z inicjatywą rozmowy na temat preferencji?
Pomojasz też fakt, że zachowanie kobiety może odbiegać od
Shemiaza - >ale ja nie o swoim mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AlienFromWenus: to po co te całe r...

źródło: images-3

Pobierz
  • Odpowiedz
@Shemiaza: no i jako, że męski mózg umiarkowanie przyswaja informacje, to tak jak pisałam, kończę zabawę.

Dlaczego tak kobieta mając jakieś wymagania i bojąca się psucia atmosfery itp rozkłada nogi i godzi się na zbliżenie z facetem jeśli wcześniej nie porozmawiała na ten temat? Przecież jest tak samo winna.


i wy się dziwicie, że są laski, co chcą pisemnej umowy na s--s xD "jak to?? przecież nie mówiłaś, że nie
  • Odpowiedz
@Cadfael: ta część nie jest skierowana do ciebie, tylko do alien zamieszczajacej kolejne wpisy gdzie sama wymyśla problemy, pod z góry założoną tezę wrzucając facetów do jednego worka i jednocześnie podsyca wobec nich nienawiść.

W części skierowanej do ciebie zauważ na końcu minkę i nie traktuj wszystkiego na śmiertelnie poważnie. Jak partnerzy potrafią współpracować, to nie trzeba się nawet odzywać żeby wiedzieć co sprawia radość, a co przykre doznania. Tylko
  • Odpowiedz