Wpis z mikrobloga

Włosi zaraz odpadną w ćwierćfinale siatkówki, a zwykli obywatele Italii dowiedzą się o tym jutro na 10. stronie La Gazetto Dello Sport pomiędzy przepisem na pierogi, a reklamą fiata Punto

#paryz2024
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sridzajawardanapurakotte: Sam byłem zaskoczony kiedyś na wakacjach we Włoszech, jak się spojrzało w okno czy przez otwarte drzwi i był włączony TV to siatkówka leciała niemal wszędzie i to jakieś randomowe klubowe mecze, nawet piłki nożnej tyle razy tam nie widziałem. Dziadki z piwem w ręku, normalnie przy stole i oglądają transmisję w kilku.
  • Odpowiedz
Włosi zaraz odpadną w ćwierćfinale siatkówki, a zwykli obywatele Italii dowiedzą się o tym jutro na 10. stronie La Gazetto Dello Sport pomiędzy przepisem na pierogi, a reklamą fiata Punto


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Tymczasem La Repubblica ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

"Znasz się tyle co nic", to jak nic nie powiedzieć o Twoim znaniu
xfin - >Włosi zaraz odpadną w ćwierćfinale siatkówki, a zwykli obywatele Italii dowie...

źródło: Screenshot from 2024-08-05 15-15-47

Pobierz
  • Odpowiedz
@pigmej4ever: Tak, dodatkowo Francuzi super kibicują i dobrze się bawią na trybunach. Niedawno wróciłam z Paryża i akurat rozmawiałam z Tajką, która wybierała się chyba na 3 mecze siatkówki kobiet, chociaż Tajlandia nawet nie gra na igrzyskach. Ogólnie do tej pory igrzyska top, na każdej dyscyplinie tłumy kibiców.
  • Odpowiedz