Wpis z mikrobloga

Cześć

Dzisiaj chciałem Was zabrać do północnej Anglii, a dokładnie do Yorku, Lake District, Carlisle i na przejście fragmentem Muru Hadriana. Sam York odwiedziłem dwukrotnie w ramach projektu "Miasta stojące murem", natomiast na przełomie maja i czerwca jedną z podróży do Yorku połączyłem z wizytą w Lake District i zdobyciem najwyższego szczytu Anglii Scafell Pike, a także z przejściem najpiękniejszego fragmentu Muru Hadriana, który w całości przeszedłem w 2023 roku.

Zapraszam do znaleziska

------------------------------------------
Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi znaleziskami to zapraszam do śledzenia hashtagu #antekpodrozuje
Jeśli chcesz, żebym Cię wołał w przyszłości, to zostaw plusa pod odpowiednim komentarzem poniżej :)

#antekpodrozuje #podroze #podrozujzwykopem #turystyka #anglia #uk #yorkshire #ciekawostki #zainteresowania #architektura #ciekawostkihistoryczne
antekwpodrozy - Cześć

Dzisiaj chciałem Was zabrać do północnej Anglii, a dokładnie d...

źródło: 000a

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@antekwpodrozy: Fajne klimaty. Aż się chce puścić soundtrack z Twierdzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja lubię tereny jeszcze bardziej na północ. Im dalej tym bardziej robi się dziwnie, bo nagle się okazuje że tamte tereny i tamta ludność to ostatnie miejsce w Europie gdzie faktycznie czuje się spuściznę i klimat... Wikingów. Masa dzikich, wyludnionych terenów, nie ruszanych od setek lat z ciekawymi kamieniami i obeliskami, a
  • Odpowiedz