Wpis z mikrobloga

Ale mnie cimanauska w-----a. Nie lubie takicha farbowanych lisów. Co innego jak ktoś ma jakieś korzenie polskie, co innego jak ktoś zmienia barwy majac nascie lat. On ma 27 lat. majac 24 lata startowała jeszcze pod flaga białorusi w Tokio. Przeciez to jest jakiś skandal. #paryz2024
HHokuss - Ale mnie cimanauska w-----a. Nie lubie takicha farbowanych lisów. Co innego...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-4 o 11.27.46

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HHokuss: akurat w lekkiej to przecież normalka, ktoś się pokłóci ze swoimi władzami krajowymi - cyk zmiana; ktoś dosłownie sypnie hajsem..tzn stypendium - cyk zmiana
  • Odpowiedz
@HHokuss Chyba ominęły cię protesty na Białorusi, gdzie katowano protestujących, a kobiety były gwałcone policyjnymi pałkami więzieniach? Nie wspomnę o wsparciu Rosji w inwazji na Ukrainę. Nie każdy chce reprezentować taki kraj, więc tym bardziej jej należy się szacunek.
  • Odpowiedz
  • 21
@HHokuss jej więzienie groziło tylko za to, że śmiała skrytykować białoruskich działaczy w Tokio, wycofali ją z igrzysk, jeszcze wciskali kit, że to przez jej problemy psychiczne i próbowali ją zmusić do powrotu na Białoruś. Na lotnisku się zgłosiła na policję i udało jej się uzyskać azyl w Polsce. Babcia też ją ostrzegła, żeby nie wracała, bo nic dobrego w kraju na nią nie czeka.
  • Odpowiedz
  • 0
@LebronAntetokounmpo: Ale co mnie to obchodzi? Możesz mi nie pisać takich rzeczy? Mnie ona zraziła bardzo mocno zwłaszcza reklamując scamy na kryptowalutach i dobrze wiedzac ze to sa wałki - wiec o szczerośći mozna juz zapomniec. Powiedziec to ona moze wszystko, nikt nie wie jak jest naprawde. Ja osobiscie nie przepadam za nia i nie specjalnie wierze w jej szczerość. Generalnie wiekszosc osób która duzo mówi o złym traktowaniu o
  • Odpowiedz
  • 1
@LebronAntetokounmpo: Bo napisałeś oczywistość która kazdy sie spodziewał ale jednocześnie nie mozesz jej udowodnić. Tak jak napisałem, reklamowała scamy na kryptowalutach dobrze wiedzec ze to oszustwo. Wiec o jej szczerości mozesz juz zapomniec.
  • Odpowiedz
  • 0
ogarniasz, że laska może nie chcieć reprezentować podnóżka Putina?


@LebronAntetokounmpo Czy sport reprezentacyjny polega na przyjmowaniu obcokrajowców do kadr narodowych? Niezależnie od tego z jakich pobudek przestają reprezentować swój kraj macierzysty.
  • Odpowiedz
Niezależnie od tego z jakich pobudek przestają reprezentować swój kraj macierzysty.


@BenAli: jeśli finansowo, jak sportowcy z krajów arabskich, to słabo. Jeśli to azylanci jak ona, to tak. Igrzyska Olimpijskie od dekad znają takie historie.
  • Odpowiedz
  • 0
jeśli finansowo, jak sportowcy z krajów arabskich, to słabo. Jeśli to azylanci jak ona, to tak. Igrzyska Olimpijskie od dekad znają takie historie.


@LebronAntetokounmpo No okej, wobec azylantów jakoś mi mięknie serce. Z drugiej strony za każdego azylantami wypada z kadry Polak. A to w końcu kadra Polski.
  • Odpowiedz