Wpis z mikrobloga

#paryz2024 Malwinka Koproń jest już zmęczona, p------i to wszystko i idzie dziś miasto na clubbing w Pari razem z Oliwierkiem Wdowikiem. Zmęczony to może być ojciec trójki dzieci, który wstaje codzinnie o 4:30 i z--------a, żeby wyżywić swoje kaszojady
bluzgajacy - #paryz2024 Malwinka Koproń jest już zmęczona, p------i to wszystko i idz...

źródło: malwina

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 567
@crazycoconut akurat oglądałem to przed chwilą w tv i dziewczyna pod koniec rozmowy miała łzy w oczach i nie odpowiedziała na pytanie odrazu, widać było, że powstrzymuje wybuch płaczu. Czy to może były łzy szczęścia, że już koniec? Co wy p--------e?
  • Odpowiedz
Zmęczony to może być ojciec trójki dzieci, który wstaje codzinnie o 4:30 i #!$%@?, żeby wyżywić swoje kaszojady


@bluzgajacy: Weź mi nie przypominaj...
  • Odpowiedz
Co wy p--------e?


@RadoN: Jak to co w kościółku już byli, opłatek zżarli a teraz dobrym katolickim zwyczajem siedzą i plują jadem muszą do następnej niedzieli nazbierać jakiś grzechów ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@RadoN: pojechała na wakacje wg wykopków powinna tam stanąć z murzynem który ją pekluje przed kamerami byłaby 100 % spełniona wizja Polki za granicą. Wiedzą najlepiej komu się chciało a komu nie. Sport i zabawa to dwa wykluczające się tematy i tam każdy Polak który nie wygra powinien polenić sepuku, harakiri i najlepiej jeszcze polskie samobojstwo
  • Odpowiedz
@bluzgajacy o, ja cię pamiętam, to ty próbowałeś udowodnić, że przerobione zdjęcie Świątek w krótkich włosach jest legitne xDDDD Wielu sportowcom polskim można tutaj zarzucić totalnie s---------y mental, ale ona była faktycznie załamana. Więc s--------j p-------ć głupoty gdzieś indziej, dzieciaku.
  • Odpowiedz
Zmęczony to może być ojciec trójki dzieci, który wstaje codzinnie o 4:30 i z--------a, żeby wyżywić swoje kaszojady


@bluzgajacy: to mógł ich tylu nie robić debilu, skoro go nie stać na ich utrzymanie. W-------ą mnie turyści w Paryżu, ale takiego p---------a o biednym ojcu, który musi wstawać o 4:30 to k---a nie zniosę. Chciałeś mnie k---a rozczulić? Mam się popłakać nad losem jakiejś ofiary losu, która nie mając normalnego źródła
  • Odpowiedz