Wpis z mikrobloga

Morderca, który zabił 2 kobiety dusząc je, a jedną z nich kiedy jeszcze oddychała rozjechał autem aż jej się flaki rozpruły i przykleiły do asfaltu jest podziwiany i uwielbiany. Zobaczcie komentarze z fb i tiktoka. Powstały w ogóle jakieś grupy walczące o jego ocalenie itd.

Bulwersujące.

#mordercy #kryminalne #logikarozowychpaskow
WielkiNos - Morderca, który zabił 2 kobiety dusząc je, a jedną z nich kiedy jeszcze o...

źródło: temp_file6087226596823605138

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@January-zwiedza-szpary


Baby spermią do brutalnego mordercy psychopaty, bo zobaczyły go na zdjęciu z sądu.


Chłopy potrafią spermić do laski z reklamy, która nawet nie istnieje, bo zdjęcie zostało wygenerowane. Nigdy czegoś takiego nie widziałem w wykonaniu bab.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: przystojny, ale na tinderze od razu leciałby na lewo. Bo ruchaczze mi nie potrzebni. Mówiąc wprost co z tego że przystojny jak nie jest materiałem na związek.A spotykanie się z typami w innym celu niż związkowym, nie ma sensu
  • Odpowiedz
  • 0
@WielkiNos: Ted Bundy czy Jeff Dahmer też mieli fanki, mimo że Dahmer był gejem.
@List0pad: akurat tutaj nie wiem jakim cudem, gość miał #!$%@? co drugiego zęba i aparycje #!$%@? zamiast przystojniaka, ale jestem hetero facetem to może się nie znam
  • Odpowiedz
@srul2016 no i spoko, ale ta wirtualna laska z reklamy przynajmniej nikomu krzywdy nie zrobiła. Baby spermią do chłopa wiedząc co ten chlop #!$%@?. Dla tych prymitywnych istot istotny jest jedynie zewnętrzny wygląd postaci. To przerażające że tak samo dobieracie partnerów życiowych
  • Odpowiedz
  • 1
@WielkiNos: Ze wszystkich obrzydliwych cech kobiecej natury, tak chętnie obnażanych przez same kobiety odkąd mamy internet i social media, ta jest chyba najobrzydliwsza. Byłoby mi wstyd samemu przed sobą mieć w ogóle takie myśli, a co dopiero dzielić się nimi publicznie.
  • Odpowiedz
  • 1
Nie wiem jaka jest prawda i nie zamierzam sprawdzać. To że baby są w większości jebnięte to prawda, ale to mi wygląda na lekką manipulację. Może ktoś wrzucił jego zdjęcie na fb i baby się zejszczały bo im się podoba, raczej wątpie że taki sam odzew byłby w przypadku takiego zestawienia jak na zdjęciu w tym wpisie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@January-zwiedza-szpary to nie odwracanie kota ogonem tylko skupienie się na istocie czyli że wielu facetów to spermiarze bez żadnej godności. To ty pierwszy napisałeś, że kobietom bliżej do zwierząt, ja tylko pokazuję, że facetom też.
  • Odpowiedz