Wpis z mikrobloga

Podróżnicze Mirki, mam pytanko. Wybieram się do Nowego Jorku i mam już tam jakąś listę rzeczy, które chciałabym zobaczyć, gadałam ze znajomymi co polecają jako must-see, ale tak się zastanawiam - co według Was warto obczaić, co nie jest taką oczywistą oczywistością jak Central Park, Time Square, One World Trade Center, MoMA itp? Takie wasze nowojorskie perełki, na które warto zwrócić uwagę, a o których niewiele osób wie? Lubię sobie pobłądzić w takie nieoczywiste turystycznie miejsca i szukam inspiracji.

#podroze #podrozujzwykopem #nyc #usa #kiciochpyta #wakacje
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wybieram się do Nowego Jorku i mam już tam jakąś listę rzeczy, które chciałabym zobaczyć, gadałam ze znajomymi co polecają jako must-see, ale tak się zastanawiam - co według Was warto obczaić, co nie jest taką oczywistą oczywistością jak Central Park, Time Square, One World Trade Center, MoMA itp?


@pauleene: Ubezpieczenie i bilet na samolot powrotny ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak już totalnie poważnie to
Cztero0404 - >Wybieram się do Nowego Jorku i mam już tam jakąś listę rzeczy, które ch...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-08-04_105140_www.google.com

Pobierz
  • Odpowiedz
@pauleene:
- katz deli
- bajgiel z budki za 5$ na Wall Street
- komunikacja morska z wyspy Roosevelt na Wall Street przed zachodem słońca ( około 3$ )
- przejść się wybrzeżem na brooklynie ( fajne widoki na manhattan )
- wypić sobie sojowa na Soho, aby poczuć się jak bogol ( ͡
  • Odpowiedz